Azrail ile pazarlık şansınız olsaydı?

geçen yıllarda gazetede okumuştum at tepmesi sonucu ölen adamın haberini. ölümün de bir adabı olmalı be usta? karşı kaldırıma geçerken sarhoş bir sürücünün çarpması sonucu ölmeyi yakıştıramıyor insan kendine. en azından benim için öyle. peki ya siz? nasıl ölmek istersiniz?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Aci cekmeden olmeyi isterdim . Ne yazik ki bu her insana nasip olmuyor . Nasil yazildiysa oyle olcak elbette , ne yaparsak yapalim bu degismez.

0|0
    0|0
  • tüpten, gazdan zehirlenerek ölmek, en azından acısız.

0|0
    0|0
  • Uyurken acısız bir şekilde ölmeyi isterim.

2|0
    0|0
  • Yanarak ve boğularak ölmeyi istemem.

Mümkünse en acısızından olsun.

0|0
    0|0
  • Uyurken dicem ama ole bise yok..ruh uyumuyo cunku..nasil olmek isterdim bilmiom..

Ama biriyle tartisip msl annemle..evden cikip olmek istemem..

0|0
    0|0
    • sen ölürken bile arkanda bıraktıklarına üzüleceksin galiba, onların vicdan azabı çekmesini istemeyenlerdensin

• Oyle :( zaten acisi olur bide vicdan azabi dusunsene ne kotu olur

• yanarak ölmekten çok korkuom.mümkünse uyurken göçiim öte dünyaya:)

0|0
    0|0
  • ölümün bide şeklini mi ayırt edecem. gelsin alsın canımı gidek işte aaaa :((

0|0
    0|0
    • sanki hayattan bıkmış gibisin?

• oh lan :) bende dedim birisine bu soruyu sorarak ölümü çok mu düşündürdüm falan diye. yaşayamam falan dedin ya, dedim ne oluyoruz, sevindim senin adına :)

• hahah yok yok çok şükür imanım yerinde. intiharı düşünmem. ama azrail gelse de hayır demem :))

• azraille edemedim aranı

0|0
    0|0
  • sevdgm insanın kollarında ölmek istyrm ben öldkten snra oda ölsn baskasına yar olmasn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...