Erkekler acımasız ve güvenilmez midir ?

Erkekleri genellemek değil amacım ama. erkek doğası sadece içsel tutukuları için mi yaşar erkek bir avcı mıdır?

bir erkeğe ne kadar güvenilebilir ?

güvenilir bir erkek nasıl olur sanal ortamda özellikle ?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• kendimi sayborg gibi hissettim biz neynişis ya :) hayır durum böyle değil biz sisinle zadece cinsel konularda huzlaşamadıhımız için anlaşamıyoruz . erkeklerde fiziksel cinsellik vardır yaşarlar bitirirler. ama kadın cinselliğe duygularını karıştırdığı için bitiremez. işte burda da savaş başlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Genel konuşmayalım hiçbir zaman ama yani çoğuna güven tabiki olmaz.Erkeğin önündeki direktir onu hayata bağlayan:) Aşık olmuş gibi davranır ama asıl amacı farklı oabilir(tadına bakma gibi :S) anlamak zor tabiki.Ama hepsi için aynı şeyi söyleyemeyiz.

Bütün erkekler acımasızdır yargısınada düşemeyiz çünkü bazısı var villada yetişmiş temiz adam karıncayı incitemez bazısıda gecekonduda büyümüş her haltı yiyor.(Tam terside oalbilir tabi)Hayat yani birazdaa bunu belirleyen.

Hepsi avcıdır da diyemeyiz kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Evet hiç birine güvenme.

0|0
    0|0
  • Sanaldan anlaması zordur, hele hele genç yaşlardaysan anlayamazsın. Sanaldaki profiller, tweetler, nickler kişiliği yansıtmayabilir. Çünkü çoğu kişi kendisini olmadığı bir şey gibi gösterme eğiliminde olur. Sanaldan güven duyabilmek zordur, saatlerce sohbet gerekir, çok fazla soru-cevap gerekir. Mantık ve sorgulamada yetenekli olman gerekir ki aldanmayasın

0|0
    0|0
  • erkeğn güvenini sanal alemle ölçemezsn onu anlyıp iyi analiz edersn kendini belli eder..

0|0
    0|0
  • öncellikle erkek avcı değildir sadece kadınlar için bir avdır..çünkü seçme hakkı yoktur seçen kadınlardır.ayrıca sadece erkege değil hiç bir insana tam anlamıyla güven duyulmaz erkek veya kadın insanın doğası geregi aldatır..hele sanal ortamda çok p.ç var dikka et...

0|0
    0|0
  • hepsi için öyle söylemek haksızlık olur ama kızlar gibi erkeklerde de dikkatli olunmalı :)

0|0
    0|0
  • Güven tek taraflı değildir.karşındakine güvenmek icin onunda sana güvenmesi gerekir.

Sanal ortamda güven kazanmak daha zor, kaybetmek cok daha kolay.

0|0
    0|0
  • Erkekler için avcı tabirin çok uymuş bana göre, evet tutkularımız öne daha çok çıkıyor helede sanalda..

0|0
    0|0
  • genelde güvenilmez bunu bir erkek olarak söylüyorum ama kızların da hepsi mükemmel ,güvenilir falan değil

0|0
    0|0
  • sadece erkekleri öyle düşünmemek lazım..kızlarında acımasız ve güvenilmez olanı vardır..insani şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • genelleme olmaz bu güven konularında. konuşursun tartarsın karar verirsin Internet ortamlarında da böyledir gerçekte de böyledir

0|0
    0|0
  • Şeytanlığa çok acımasız olurum. Şeytan görse vicdana gelir.

Hanım hanımcığa, saygılı olana paspas olurum. Ezsin geçsin.

0|0
    0|0
  • Sanal ortamdan güven duyman imkansız . Ben bunu bilir bunu söylerim .

0|0
    0|0
  • Bu devirde babana bile güvenme!

0|0
    0|0
  • güvenilir erkegin sanal ortamı olmaz

0|0
    0|0
  • erkeklerin işi tak fişi bitir işi bşka bişi yok tamam :) fazla güvenme sen yinedde

0|0
    0|0
  • Bu soruyu kadınlar için sor ve ikisinin de cevabı aynı . ;))

0|0
    0|0
  • Her erkek aynı değildir genelleme istersen eğer güvenilmez

0|0
    0|0
  • Mesela bir kadına hiç güvenilmeyeceğini çok iyi biliyorum:D

0|0
    0|0
  • Nikah olmaksızın bir erkege bir kadın kolay güvenmemelidir.Çünkü kaybedecek pek bişeyi yok

0|0
    0|0
  • Yapacağın en büyük hata baban haricinde bir erkeğe güvenmen olur ben bile kendime güvenmezken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Diyelim ki sen son derece modern bir insansın.TÜrk değilsin.Türkçeyi sonradan öğremiş son derece Avrupai bir uzaylısın.Uzay çağından geliyorsun.Türk erkeğinden bahsediyorsak,onunla yatmak için kendisini, çevresin, belki ailesini tanımak için 2 yıl geçirmen gerekir. Bunlardan bir çoğunu tanımalı ve fikir sahibi olmalısın. Fuckbuddy denen şey için bile güven şart. Onun için bile tanımalısın(2yıl). Çoğu o kadar kaypak, ikiyüzlü, yanardöner ki..Bu kadar bekledikten sonra zaten evlen gitsin.Evet erkekler bencildir, merhametsizdir, anlık düşünür ve hareket ederler. Onlar merhamet bekleyeceğin taraf değil.

0|1
    0|0
  • Diyelim ki sen son derece modern bir insansın. TÜrk değilsin. Türkçeyi sonradan öğremiş son derece Avrupai bir uzaylısın. Uzay çağından geliyorsun. Türk erkeğinden bahsediyorsak, onunla yatmak için kendisini, çevresin, belki ailesini tanımak için 2 yıl geçirmen gerekir. Bunlardan bir çoğunu tanımalı ve fikir sahibi olmalısın. Fuckbuddy denen şey için bile güven şart. Onun için bile tanımalısın(2yıl). Çoğu o kadar kaypak, ikiyüzlü, yanardöner ki..

Bu kadar bekledikten sonra zaten evlen gitsin.

Evet erkekler bencildir, merhametsizdir, anlık düşünür ve hareket ederler. Onlar merhamet bekleyeceğin taraf değil.

0|0
    0|0
    • erkekleri bu şekilde eleştirebiliyorsun da acaba kendiniz için ne düşünüyorsunuz. yani siz bu konuda tamamıyle arındırılmış mısınız :)

• Hayır değilim, dediğim gibi bazı oynak kızlar var, delikanlı kızlar var. Sizin yapmanız gereken sahte ile gerçeği ayırmak. Ben hem kız hem de erkek okulunda okudum:) Karma eğitimim sadece 3 yıl(üniyi saymazsak). Her iki çevrede gözlemlediğim, zulmün iyiyi bastırdığı. Kötü kız7erkek hep kazanan ve mutlu görünüyor. Böyle bir ilüzyon var.

Sizin hiç kız arkadaşınız olmadığı için karşınıza çıkacak insanın iyi yürekli olacağını düşünüyorsunuz. Belki sırf bu yüzden çok güvenecek, rahar davranacaksınız

• beni bahsetmiş olduğun erkeklerin kategorisinde tutma. benim elini tutacağım kız uzun süreli ilşki sürdüreceğim biri olmalı. sıradan taraftara oyanacak bir ilişki peşinde değilim

• hepsi öyle değil

0|0
    0|0
  • Güven duyma ihtiyacına hiç girmeyin, heleki sanal, babamızı ancak tanırız.

0|0
    0|0
  • alaksı yok canıım erkeği bozan kızlardır her erkekte bir degildir unutma ve kimseye çok güvenmeyeceksin güvenme sınırını bileceksin

0|0
    1|0
  • ırkcak bozuğuz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...