3 ayda kaç kilo verebilirim?

Geçen hafta pazartesi günü 60 kiloyla diyete başladım. Bu hafta fitnessa 3 aylığına kaydoldum. şu an 58 kilodayım, 3 ayda 48e düşebilir miyim? Arkadaşım bazı insanlar zayıflasa da yapısından dolayı kilolu gözükür dedi bende de öyle mi olur? Kemiklerim ince.

1|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut tipini incelemelisin önce. Ona göre bir spor seçmelisin.

Vücut tipleri :

Ektomorfi
    Mezomorfi
    Endomorfi

Ve evet 10 kilo verebilirsin. 1 ayda bile verirsin o kiloyu ne var ki 10 kilo vermekte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben 1ayda 12 kilo vermistim 62dim 50 oldum

2|0
    0|0
    • nasıl yaptın onuu:D

• yani gunde 2 saat fitnessla 1 ayda 10 veririm

• Istesen verirsin tabi biraz bünyeylede alakali benim metabolizmam hizli

• bende aynı şeyleri yaşıyorum ve istediğim kilo 50:) şu an 60 kiloyum ama arkadaşlarıma kilomu söylediğimde 55 bile gözükmüyosun diyorlar. ama 3 ayda bende 9-10 kilo hedefliyorum. beraber yardımlaşalım:)

0|0
    0|0
    • evet, bir ay da olsa fitnessi oneririm cok ise yariyor. ben de 60la basladim şu an 58e dustum o kadar da zor degilmis bu kilo isi 45e dusmek istiyorum :) bana da 55 gosteriyosun diyolar. yardimlasalim

• Bende zayiflmk istiyrm birlikte baslayalm diete

0|0
    0|0
    • diyetle daha önce 8 kilo vermiştim sana önerilerde bulunabilirim mesajdan?

• o zaman sadece duzenli ve saglikli beslen. mesela kahvaltida helva yerine beyaz peynir ye. tost istiyosan kepek ekmeginden beyaz peynirli tost yap. oglen meyve ye aksam da diyelim makarna ya da pilav var, 5 yemek kasigi ye sadece, sebze yemegi ye yaninda da. geceye dogru acikirsan meyve salatasi yap. gerci sen bir gun icinde bu kadar yiyemezsin zayifsin sen :D

• benim yeme bozuklugum var psikologa gitcem

Yükleniyor...