Saat oldu 7 uyuyor olsaydınız ya da uyandıysanız x?

ayakta olanlarımız direnenler yeni uyananlar var uyumayanlar rüyalarında ne görmek isterdi ve uyanan uyanacak olanlar bugün rüyanızda ne gördünüz özellikle saçma rüya görenler yazsında azcık eğlenelim

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bişey görmemişim gayet relax uyumuşum hiç dönmememişim bile nasıl uyuduysam öyle uyandım günaydın :)

1|0
    0|0
    • oh kıskandımm gunaydın o halde cok sevındım guzel bır gun gecırmen dılegıyle

• ev ıslerıyle degıl dusuncelerımle ornek olayım ya :)) ınsanlarımız kız ve erkek olmanın baslıca sartlarını genelde dogru algılamıyorlar

• Haklısın motive edeyim biraz seni diye düşündüm ama düşünceleriyle de örnek olucak birine benziyorsun :)

Erkekler Ne Diyor 19

• taylanddayım rüyamda. bir yolda yürüyordum ama dağ yolu gibi dar bir şey. aşağıda deniz güneşli hava. birden ayağım kaydı aşağıya düşücekken 2 ağaç arasında tutundum. sırtımda ki çantada çalılıklara takıldı. kendimi kurtmaya çalışıyordum ama ağaçlardan birinin kökü sağlam değildi oynuyordu sürekli. neyse efendim öyle oldu böyle oldu derken bir şekilde çıkarken çantayı orda bıraktığımı farkettim. sonra kendimi aç gözlülükle suçladım. be adam canını kurtardın bırak çantayı diyerek derken uyandm işte böyle bir rüyaydı

0|0
    0|0
  • Bugün çok saçmaydı rüyam, önce arkadaşlarımın yanındaydım sonra onlarla beraber yürüyüşe çıktım birden ikisi rap yapmaya başladı yanımıza bir kız geldi oda yapmaya başladı, sonra bir yerde durduk ışıklı gölgeli yerde fotoğraf çektirelim dediler bir ara ağacın altına geçtik ağaçtan yılan gibi bir şey sarkıyordu nasıl oldu anlamadım bir adam bana bunun ne olduğunun açıklamasını yaptı bunlar ufak yeşilimsi yıkanlar aslında yılan değiller ama ona benzedikleri için öyle diyorlar işte insan omzuna önce yapışkanlarını atıyorlar sonra oraya yerleşiyorlar filan dedi ağaçtan indim ne ara çıktım onu bilmiyorum :) sonra bir amda denizde buldum kendimi bir deniz seferine çıkmışım bir öyle böyle dolanırken denizde bir anda geminin kaza yaptığını gördüm aslında yapmıyordu ve öldüğümü gördüm hayat ne çabuk geçti derken uyandım :)))

0|0
    0|0
    • heytt be uyuduguna degmıss kabul et sende sevdın tabı oldugunu gormeyı degıl galıba senın hayal gucuunde benım gıbı her sanıye calısıyor

• bızı anlayabılecek ınsanların cok genıs bır bakıs acısı ve derın dusunebılme yetenegıne sahıp olması gerektıgıne ınanıyorum

• Yani bir nevi ressamlar gibi öldükten sonra değerimiz anlaşılır

• unuttum

0|0
    0|0
  • Tam üstüne bastın 9 gibi uyurum sanırım ama mantıklı bir şeyler görsem iyi olur hepsini hatırlamasam bile alakasız çok saçma şeyler görüyorum :D tanımadığım insanlar olaylar flan yaşadıklarımla alakası yok yani :D

0|0
    0|0
    • benımde cok ekşınlı oluyor babam tabura gitti ben hala ders calısıyorum. s. s

• Hah şimdi oldu :D

• bir uyuya bilsem rüya müya istemiyorum.

0|0
    0|0
  • sansür vardı göremedm pek bişy

0|0
    0|0
  • 1 saat filan olmustur uyanali. Ruyamda coca cola reklaminda oynuyodum. Su kamyonla mutluluk dagitan adam varya. Bende muavin olmustum arabesk bir kaset koymustuk adam cok dertliydi :) nasil bir bilincaltim varsa

0|0
    0|0
  • Ben kısmetse birazdan uyuyacağim, artik uyandiğimda kayda değer birşeyler görürsem anlatirim 😎 😎👍

0|0
    0|0
  • En son uyudugumda ilk ruyamda akbaba gördüm, ikincisinde kova yapiyodum son rüya sifreliydi.

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızı görmek isterdim en azından özlemim azalırdı

0|0
    0|0
  • sımdı b sn orada x mı var hanı bıldıgımız x kiss olan bı sn ben ıptal

0|0
    0|0
  • Hiç uyumadım uyuyamıyorum

0|0
    0|0
  • Ruya gormeyecek kadar az uyudumm

0|0
    0|0
  • rüyamda anna watson benle sevgiliydim :D altımda beyaz attım birlikten topkapı sarayını giziyoduk

0|0
    0|0
  • Uyumadık ama büyük bişi görüyorum sınavım var :/

0|0
    0|0
  • Gunaydin uykumu ruyami oda neki :))

0|0
    0|0
  • Uyumadım ki göreyim zaten saçma sapan rüyalar görüyorum

0|0
    0|0
  • uykum yok sonra uyurum.. soru cevaplıyorum.. h

0|0
    0|0
  • Uyuyamiyooom :( uyuyim yeter ruya gormesem de olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gerçekten uykuya direniyorum mücadele içindeyim :D neyse rüyaya gelirsek maceradan maceraya atlayip ucmak isterdim millet vaaaaaayy be kiza bak sen deli yürek rüzgarın kızı falan desinler :D bakalım nasip belki görürüm :D

0|1
    0|0
  • Rüyamda da çok derin bir uykuya daliyim vampirler dinozorlar bugün rahatsız etmesin bari :D uyumadim daha :D

0|0
    0|0
  • Saçma değil di
    Bir rüya gördüm
    Tam haturlayamıyorım zaten

0|0
    0|0
  • Dün sevgilimi anormal kaslı şekilde gördüm ama anormallll ve tam üçgen vucut banada seksi birşelr giy dans et dedi bende tam giyiniyorum sabırsızım ilişkiye girmke için can atıyorum derken uyandım:D mesela onun devamını görmek isterdm asdasdaf

0|1
    0|0
Yükleniyor...