Facebook'tan tanıştığınız biri sizi beğenmezse...

Facebookdan Tanıştık 4. Ayda çıkmaya başladık ve bu ilişkimiz 1.5 yıl sürdü ama o süre zarfında hiç görüşmedik ama hergün tlfonla knştk mesajlaştık herşey çok iyiydi. o kadar bağlanmıştıkki birbirimize her dakika knşmak mesajlaşmak istiyorduk. Bu yazın memleketine yani biizm buraya geldi hemşeriydik ve buluştuk. sonra benimle knşmak istemedi ve ayrıldık. Siz Olsanız Ne yapardınız sonuçda 1.5 yıl bişeyler paylaştıgınız kişi sizi begenmedi ve çekti gitti ?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir yaratıktan kurtulduğun için şükret.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gıttıyse gıtsın ya sen yoluna bak kendınden ne kaybettın o gıttı dıye o kaybetsın hayat devam edıyor sonuctaa

0|0
    0|0
  • nasıl dayandınız o kadar ya biz 2-3 ayda bir görüşüyoruz o bile sinirimi bozuyor. her hafta göresim geliyor. soruya gelince olabilir doğal bişey bu yüzyüze çok farklı oluyor sıcaklık hissedememiştir

0|0
    0|0
    • ilk başta herşey normaldi sonra birbirimize olan hislerim artınca buluştuk :)

• Gayet normal değil mi? Bu yüzden en başta yüzyüze görüşmeliydiniz.

0|0
    0|0
    • Normalmi değilmi onu seçecek durumda değilim şuan

• bence sennle sadece vakit geçirmiş benim fikrim keşke en başta görüşseydiniz yada msnde görseydi bilmiyorum 1 buçuk yıl resemen vakit geçirmiş ve gerçek görüncede bırakıp gitmiş beğenmemiş nedenini sorsaydın..

0|0
    0|0
    • :(

• allah bilir..

• :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Bırak gitsin eğer senin görünüşünü beğenmeyip terk etmişse zaten bu kızdan sana hayır gelmez üzme kendini yeni limanlara yelken aç...

0|0
    0|0
  • valla ben facebooktan tanıştım konuştum ilişki kurdum 5ay sonra görüştüm hala devam ediyourz 2. senemizdeyiz sık sık ziyaret ediyorum arada 750 km olsada

0|0
    0|0
Yükleniyor...