?1 ayda vücut şekillenirmi?

ben evde spor yapıyorum gün içinde ve sabah vaktim olmadığı için gece yapıyorum. 1 saat bacak karın kalça egzersizi artı squat 30 günlük program. haftada iki gün 30 dakika yürüyorum 10 dk yokuş çıkıyorum. tek eksiğim yemek yememe dikkat edemiyorum. almam gereken kalori miktarını aşmıyorum ama yine yiyorum yani. sizce vucudum ne zaman şekillenmeye başlar kilo verirmiyim

Güncellemeler:
157 boy 51 kilo

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• 1 seneden once gozle gorulur bur etki olacagini sanmiyorum.. illa her hareket etki edecektir ama spor uzun ugraslarla gosterir kendisini.. heleki salinmis bir vucutsa bu

0|0
    0|0
  • 1 ayda cok zor.

0|0
    0|0
  • 1 ayda şekillenmez şekillenir gibi olur kolay değil o işler. Hele ki vücutta yağ varsa bir kaç ay sadece yağları eritmen gerekecek.

0|0
    0|0
  • 1 ayda birşey olmaz.. hamlık anca geçer

0|0
    0|0
  • 1 ayda sadece vücut bu rutine alışır gözle görülür değişim için en az 6 ay

0|0
    0|0
  • Rambo olursun rambo bir ayda ne bekliyonki kolaymı o kadar

0|0
    0|0
  • En az 8-6 haftada değişim gözlersin öyledir normali, salona bile gittiğinde ilk hafta program yazılmaz, bir hafta alışırsın, sonra programın yazılır 8 hafta kullanırsın etti toplamda 9, eğer değişim varsa bir üst programa geçilir.

0|0
    0|0
  • insanity programını dene evde yapılabilen çok yararlı bir program

0|0
    0|0
  • yağ oranına, kardiyo progeramına, önceden spor yapıp yapmadığına bağlı.

0|0
    0|0
  • Karın calis

0|0
    0|0
  • Yemene dikkat et ama yine de 1 ay cok az bir sure. Spora devam ama

0|0
    0|0
  • Pek bir faydası olmaz anlattıklarına göre. Heleki 1 ayda

0|0
    0|0
    • peki napmam gerek

• anladım teşekkür ederim

• Ne demek. Daha ayrıntılı bilgi istersen ve neler yapman gerektigini bilmek istiyorsan mesaj atablrsn

Kızlar Ne Diyor 1

• Beslenme çok önemli. O beslenmeye dikkat etmediğin sürece yaptığın sporlar faydasız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...