Beyler bayanlar bu tolgay arslan mevzusu hakkında ne düşünüyosunuz?

Beşiktaşın ve tolgayın babasının yaptıgı ayıp diye düşünüyorum hacıosmanoğlu gerekeni yaptı bence. Ozan tufan da fener ya da trabzondan hangisine gelir?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Link bekliyorum haberle ilgili atarsan sevinirim Beşiktaş ne yapmış

0|0
    0|0
    • Ben baktim da simdi, bildigin karalama kampanyasi canim. Trabzonspor'un çirkefliği işte.

• Benim bildigim Slaven Biliç gizli mesaj atip sonra yalanlamaz. Ahmet Nur Cebi ve Fikret Orman boyle karaktere sahip bir insan değiller.

Haa futbolcu istedigi yere transfer olmuş olabilir buda kimseyi ilgilendirmez. Bu tip olaylar her sezon yasaniyor buyutmeye gerek yok

• Açıklama yaptığı program gerçekten çok ciddi dikkate değer bir programmış. Ortada bir ayıp varsa Beşiktaş'ın anlaştığı futbolcuya fazla para vermeye çalışan ts bin kabadayı bozması başkanının. Beşiktaş'ın tarihinde böyle karaktersizce yapılmak istenmiş bir transfer göremezsiniz kelimelerin izi tartarak konuşun.

@İmaminMankenKizi teşekkür ederim bilgilendirme için canım.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Noldu ki? 3.5yillik anlastigimiz tolga mi bu?

0|0
    0|0
    • Tolgay bir oku haberleri yorum bekliyorum

• Otomatik düzeltme Tolgay dicektim bende, bugun transfer ettigimiz adamin nesi cikti ya? Haber linki bulamadim atar misin?

Erkekler Ne Diyor 4

• Cok büyütuldu bu olay ama o adamdanda zor hayir gelir bjkye.

0|0
    0|0
  • Hocam beşiktaşın ve tolgayın babasının yaptığı ayıp demişsin ama olayın tam olarak ne olduğu hakkında bilgim yok. Beşiktaşıma hayırlı olmasını umarım.

0|0
    0|0
    • bir oku kardes soylenenleri hak vericeksin

• Kardeş ben koyu Beşiktaşlıyım ama Hacıosmanoğlu'nu severim o yüzden onun ağzından dinledim tüm detayları. Açık konuşacağım bizimkiler büyük ayıp etmiş ama bunun altında büyük bir oyun var. Ahmet Nur Çebi bunu yapmaz. Yapmak zorunda bırakılmış olabilir. Ama yaptıranında Fikret Orman olduğunu düşünmüyorum. Yine de yapılan bize yakışmaz.

• Oyun oynamışlar açık açık dalga geçmişler yani..

0|0
    0|0
  • yabancı sınırı nedeniyle şımartılmış bir futbolcu daha. Bu adam boş transfer

0|0
    0|0
Yükleniyor...