Böyle çalışmayla kaslarım ne kadar sürede gelişir?

sabah 200 öğlen 200 akşam 200 olmak üzere günde 600 mekik çekiyorum. bunun yanında 100 şınav yapıyorum genellikle akşam yaptıgım 200 mekikten sonra. ve protein ağırlıklı yemek yiyorum. sizce ne kadar süre böyle çalışırsam kaslarım belli olur gelişir

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam günde 150 idealdir çok zorlama kendini yararı olacağına zararı olur ayrıca şınav çekmen güzel devam et ama bunlar yetmez spor salonuna gitmeni öneririm en azından bir ay bile gitsen vücudun için gereken altyapıyı hazırlasın hem de yeni hareketler öğrenirsin özellikle omuz için evde yapılabilecek çok güzel hareketler var bırakma mutlaka faydası olur ama spor salonunun yerini tutmaz maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu kadar bilgisizlik olur mu? tamam protein ağırlıklı beslen ama günlük ağırlığına oranı var o proteininde.50 tane çek 1 gün ara ver, sonra bir 50 daha. Kaslar 48 saatte yenilenir. Daha fazla küçüleceksiniz haberiniz yok.

0|0
    0|0
  • Her gün spor yapılmaz.

0|0
    0|0
    • futbol oynuyorum zaten hergün idman yapıyoruz. idmanlardan sonra ekstra mekık sınav yapıyorum

• bu şekilde pek bir cacık olmaz maalesef

0|0
    0|0
  • vucut kendi ağırlığıyla zor gelişebilir

0|0
    0|0
  • beslenmene dikkat edip hergünden ziyade gün arayla yaparsan gelişir

0|0
    0|0
    • 1 gün yap 1 gün yapma mı diyorsun yani. peki ne kadar süreyle belli olur.

• eğer temel varsa yağ yoksa vücutta bir ayda hatlar belirlenmeye başlar kasların iyice şişmesi üç ayı bulur eğer istersen insanity programını dene hızlı sürede vücut yapabilirsin

• bu şekilde sadece formunu koruyabilirsin. eğer kas istiyosan salona gitmen lazım.

0|0
    0|0
  • spor salonuna yazıl bro

0|0
    0|0
    • gerek duymuyorum ya sağol gene de :)

• Dostum yag oranınıda düşurmen lazım

0|0
    0|0
    • zaten zayıfım bana dedikleri şeyler çok çalış kaslar çok belli olur felan

• Garın gası mutfakta belli olur ;)

0|0
    0|0
  • işiniz gücünüz yok tabi anasını satıyım, yok eve para gelecekti, yok şu parası yok bu parası diye derdiniz yok. Ben olsam bende kas yaparım

0|1
    0|0
    • hahah kardes valla samimiyetine çok güldüm. Allaha şükür para kazanıyorum alıp aileme getiriyorum zaten. ne diyim güldürdün ama :D

• durum böyle ama, ne ara vakit buluyon bana söyle bende yapmak istiyorum :)

• okumuyorum. çalışmıyorumda. futbol oynuyorum. idman ev. idman ev. tesis. hayatım bu yanı. zamandan bol ne var çalışsam okusam nasıl zaman olsun kardes :)

Yükleniyor...