En yakın arkadaşın sevgiline/eşine sarkıntılık yada hoşlandığını hissederseniz ne yapardınız?

bu gibi durumlarda sevgilinizi yada esinizi , arkadaslarinla tanistirirken nasil onlem alirsiniz yada nelere dikkat edersiniz? boyle bir olay oldu diyelim arkadasiniza hesap sorudugnuzda sucu sevgilinize atarsa ve sevgilinzin sucu yokken arkadasiniza inanirmisiniz? huylanmaniz icin ne gibi davranis olmasi lazim..boyle olaylar cok oluyor, o yuzden sormak istedim.

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eşim kaynaklı böyle bir şey olması imkansız, eşimi gerçekten çok iyi tanıyorum çünkü... En yakın arkadaşlarımdan herhangi birinden de böyle bir adam çıkmaz, en yakın arkadaşlarımı buna göre seçerim... Benim nazarımda milyon testten geçmiştir en iyi arkadaşlarım, hepsine canımı feda ederim, hayatımı emanet ederim.

Ama diyelim ki herhangi bir arkadaşımda böyle bir tavır sezdim... İlk olarak müsait bir ortamda ciddi tartaklarım heralde :))) sonrası gelişmelere göre değişir... Ama çok net bir dayak yer, burası kesin :))) sonrasına bakarız :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Allah göstermesin. Nasıl senaryolarınız var böyle... Hiç hoşuma gitmez böyle şeyler. O kişiyle bağımı keserdim heralde.. o an ne yapacağımı bende bilmezdim. Ama inşallah böyle bişey kimsenin başına gelmez

0|0
    0|0
  • düşünmek bile istemiyorum

0|0
    0|0
    • dusun tolgacan dusun hayat bu kimsenin basina gelmesin ama ben cok duyuyorum bu tarz olaylari. o yuzden cok guvenmiyorum herkese

• böyle bişiyi ben değil yapan düşenecek

• Boşver gelir geçer bişeydir o der geçerim zaten eşine güveniyorsan sıkıntı yok..

0|0
    0|0
  • Çok saçma ha gönül meselesi bu gönlü kaya bilir ama belli etmemesi lazım ve arkadaşım olacak kişi o kızla buluşmaya gittiğinde yanlarında durmam hatta uzak dururum

0|0
    0|0
  • Arkadaşımı keser, karımıda asardım

0|0
    0|0
  • vala öznce düzgüncene konuşur almadı dalardım

0|0
    0|0
  • Bitli yorgan:)

0|0
    0|0
  • walla kız milleti kafasına koyduysa herkesi sevgilisinden ayırır :D

0|0
    0|0
  • doverım !

0|0
    0|0
  • sevgilime güvenirim ve arkadaşımla selamı keserim

0|0
    0|0
  • ikisiylede iliskiyi keser hayatıma devam ederim.

0|0
    0|0
    • tamamda ya arkadasin sucluysa. sevgiline yada esine bazi hisler hissetigini goruyorsan? sonucta partnerinin sucu yok

• yok oyle bir durumda degilim. ama sevgilim surekli arkadaslarindan saklar beni. birtane arkadasi var bildigin p**evenk onla karsilastik eli ayaga karisti nasil beni sakliyacagini sasirdi

• haklı bende güvenmedigim arkadaslarımla görstrmem.

• Kendimden utanırım..

0|0
    0|0
  • ben evde yokken benim evime geliyorsa mezarını hazırlasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• arkadasımdan böyle bişey hissedersem sevgilimin tavırlarına bakarım eger ondada bişeyler varsa ne halleri varsa görsünler silerim. ama tek kızsa konusurum acık acık.

0|0
    0|0
  • ooo benim başıma gelmişti böle bişey neden böle yaptım bilmiyorum ama arkadaşımın onunla çıkmasına izin verdim aramız bozuldu konuşmadık ve ben oturup onların 1 ayda ayrılmalarını izledim. komikti. olan bana oldu ama pişman değilim kotu bi durum

0|0
    0|0
  • kendime gelmeye calisirim boyle bir sey asla olamazz

0|0
    0|0
  • En mantıklısı hiç tanıştırmamak.

1|0
    0|0
    • Allah kimsenin basina vermesin boyle bir olay yasamasin. ama illaki tanisacaksin karsilasacaksin.

• Amin. Öyle bir şey olursa o arkadaşımla iletişimimi keserim.

• Valla en iyisi hiç tanıştırmamak tanıştırsan bile o kadar içli dışlı olunmaması gerek

0|0
    0|0
  • kimin ne mal olduğunu anlarım kimseyi suçlamadan ona göre gerekeni yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...