Ayrılmayı mı yoksa devam etmeyi mi seçerdiniz?

yüzünü hiç görmediğiniz birine aşık olsaydınız,sadece konuşmalarıyla sizi feth etseydi. ama yüzünü gördükten sonra değişmeseydi yine kararınız (çokda tipli sayılmaz yanından gectikten sonra tekrar dönüp arkanızı bakmazsınız yani) o kişyi elde etseydiniz. yani sevgiliniz olsaydı bi süre sonra ,çok güzel gitseydi ilişkiniiz. 3 hafta sonunda sizden sakladıgı kötü bi alışkanlığını ögrenseydiniz(esrar). ve ben dürüstlüğe çok önem veririm ne olursa olsun benden saklamasın derim. daha sonra size çok yalvarsa yeminler etse yalan söylemeyecegine siz bi süre düşünüp ayrılmayamı karar verirdiniz yoksa devam mı ederdiniz? ama onu seviyosunuz ve bırakabilecegini söylese size ne olurdu kararınız?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer senin için Esrarı bırakırsa seni çok seviyordur. Bi şans ver. Hem esrarı senin vesilenle bırakırsa büyük hayıra da girersin

0|0
    0|0
    • adam hıklı dağılın.

• Esrar içiyor diye onu kınamak doğru olmaz bence. herkes kınayarak kolay olanı yapıyor. zor olan ise bi el uzatmak. bence doğru olanda bu

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 10

• esrar bağımlılık yapmaz..kolayca bırakabilir..ancak onu içenden ne kadar hayır gelir orası tartışılır...

0|0
    0|0
  • O naleti kullanan adamdan hayır gelmez diyorum sana kızım iyi ki öğrenmişsin uzak dur mümkün olduğunca uzak...

0|0
    0|0
  • Esrar bağımlısıysa artık ne kadar söz versede onu bırakma onun elimde değildir. Bir doktor yardımıyla tedavi görmeyi kabul ederse neden olmasın?

0|0
    0|0
    • bağımlısı değilmiş. ve ayrılırsan beni sevmediğini anlarım sen beni yalnız bırakırsın kötü günümde yanımda olmazsın diyor.

• haklısın. ama benide bulaştırırsa diye korkuyorum

• esrar bağımlılık yapar, sigara bile yapıyor yani

• seven insan kabullenmeli

seviyorsan şayet böyle bu şekilde kabulleneceksin

mühim olan hatasını anlaması biraz zaman alacak ama sen sen ol seviyorsan asla vaz giçme

0|0
    0|0
  • sen içersen bende içerim derdim.sonra kafam güzel olurdu:palemlere akardım hobaa ohhh ohh yandannn :))

0|0
    1|0
  • Sarışın olsun 5 fazla olsun!

0|0
    0|0
    • ne yazsam diye çok düşünmedin heralde aklına geleni yazdın

• durmak yok yola devam

0|0
    0|0
  • bi şansı daha hakediyo sanırım

0|0
    0|0
  • yuz kızartıcı neden yoksa devam et bu hayat kısa ayrılmaya deymez.

0|0
    0|0
  • tıpkı ben gibisin dostum :) seviglim banada cok cıddı bır yalan soylemıstı cokda guzel degıldı ama sevıyodum ıste onu sonra ben cekıp gıttım defalrca kez ozur dıledı yemnler etti en sonunda barıstım affettim :) sende affet kardesım hem belkı senın sayende kız bu kötü yoldan kurtulur :) hersey senın elınde eger onu gercekten sevıyorsan hemen bıtırme ve onu affet sonra esrarı bırakmasını sağla bence :)

0|0
    0|0
    • Kız mı? :/ kız olan benim ahahah :D dediklerini düşünücem ayrıca :)

• opss pardon karıstırdım :D sonuc olarak aynı seyler gecrlı ama :)

• :) pekala o zaman

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben görmedgım bırıne aşık olmam

0|0
    0|0
    • suratı benim için hiç önemli olmadı belirttiğim gibi çok tipli biri değildi.. kalbi çok iyiydi konuşmaları bi kere açık sözlüydü yüzü güzel olup içinden pislik akanlarda var

• Ben yüzünü görmediğim birine aşık olamazdım.

0|0
    0|0
    • suratı benim için hiç önemli olmadı belirttiğim gibi çok tipli biri değildi.. kalbi çok iyiydi konuşmaları bi kere açık sözlüydü yüzü güzel olup içinden pislik akanlarda var

• Ayrilmayi secerdim

0|0
    0|0
  • Arkama bakmadan kaçardım.

0|0
    0|0
    • Ama seviyorum. bu ilişki için çok ugraş verdim bıraktırmayı denesem

• tekrar tekrar denerim baktım olmuyo ben bırakırım

• Dene o zaman. Olmuyorsa da zorlama.

• zor bir durum devam edebilirim çok seviyorsam

0|0
    0|0