Evli olsanız ve karınızı tanımadığınız bir adamla sarılıp kucaklaşırken görseniz ilk tepkiniz ne olurdu?

yani hani bazı erkekler yan bakanı oyarım tarzı görüşlere sahipler ya bakalım bu iş gerçekte nasıl? ama parentez açalım karınıza deli gibi aşıksınız :)

0|1
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kıskanırdım, ama o an onu orda rezil etmek istemezdim, o yüzden sesimi çıkarmazdım.. Sonra konuşmayı denerdim. Anlat derdim, kim o herfi.. neden öyle sarılıyorsun ona.. Sonra kendi psikolojimi anlatırdım ona.. Bak derdim, ben kıskanç bir insanım, böyle yapman benim canımı yakıyor. Lütfen bi daha yapma derdim.. Anlarsa ve anlayış gösterirse ne ala, göstermese de ondan sonra ne yapacağımı bende bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben eşime yan gözle bakanı oyarım, kelimenin tam anlamıyla oyarım ama :)

Karım tanımadığım bir adamla sarılıp kucaklaşmaz. Benim henüz tanımadığım ve uzun süredir görmediği bir akrabasıyla merhabalaşıyordur, o kadar... O yüzden tepki vermem ilk önce. Yanlarına giderim, eşime de karşısındakine de abartılı olmadan ve maraz çıkarmadan rahatsız olduğumu belli ederim selamlaşırken... Sonra tanıştırmasını beklerim, durumu net bir şekilde kavrayabilmek için...

Sonra alayına trivela :)))) duruma göre bakarız :D

Uzun zamandır görmediği bir akrabası bile olsa da yinede bu eşimle aramızda bir tartışma konusu olur yalnız bunu ekleyeyim, gereksiz samimiyeti sevmem ve rahatsız eder beni :)

0|0
    0|0
  • Önce sağlam bir besmele çekerdim. Ufaktan araştırırdım. Kimmiş bu arkadaş. Neyin nesidir kimin fesidir diye. Kısaca o adamın kim olduğunu öğrenirdim. karımla tanışıklıkları nerden v.s. sonra karıma sorardım dürüst cevaplar alırsam problem yok. yalan söylüyorsa orada problem olduğu kesin. Yalan varsa korkacaksın. sonrasında çeşitli çözüm yöntemleri var.

0|0
    0|0
  • baba amca dayı dinlemem sıkarım topuklarına

0|0
    0|0
  • Yakın akrabaları ve kız arkadaşları dışında hiçkimseye öyle sarılamaz. Çok fena kızarım...

0|0
    0|0
  • ben öyle şeyi kabullenemem yalan söylemeyim

abisi kardeşi amcası ve dayısı hariç bir erkeğe sarılması orada kan dökülmesine sebeb olur

o kadar geniş mesebli değilim

iyi ben de bir bayana sarılayım o zaman ne oluyor

ben böyle şeyi kabullenemem

0|0
    0|0
  • Belki arkadaşıdır; adama dalmaya gerek yok birden.

1|0
    0|0
  • valla parantez içindeki deli gibi aşkım da biterdi.

0|0
    0|0
  • tepki yok - dead -

0|0
    0|0
  • İkisini birden kucaklarım;)

0|0
    0|0
  • sorarım

0|0
    0|0
  • sarılamaz benım yanımda elını sıkar !

0|0
    0|0
  • Adama niye dalarlar ki ...Suçlu kadın ve onu o hale getirten kendisidir.

0|0
    0|0
  • Genişler cevap vermesin bence..

0|0
    0|0
  • Bir erkek ile kadının arkadaş olabileceğine inanmadığım için hoş karşılamam.

0|0
    0|0
  • benim haberim yoksa ve ben onu başka bi yerde biliyorsam kurtululu olmaz resmen aldatmaya girer

0|0
    0|0
  • noluyo lan

0|0
    0|0
  • sorgusuz sualsiz dalarm adama.

0|0
    0|0
  • derin nefes alırdım,akşam karşıma alıp herşeyi detayıyla anlatmasını isterdim.Cevabından tatmin olmasam ya da kafama yatmasa bağırır çağırır rezil eder hıncımı alırdım ta ki dürüstçe itiraf edene kadar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ölüm fermanlarını imzalamış olurlar.

0|0
    0|0
  • O kadının ağzını yüzünü kırarım. Adama suç aramam. Ertesi gün boşanmak için adliyede olurum

0|0
    0|0
  • olabilir bilemeiyorum.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• nalcak.

0|2
    0|1
  • Aaa ne güzel karım sarılıyor bir erkekleee(= bende sarılayım bareee.. diyecek halleri yok ya.

0|0
    0|0
  • Önce bir sormak lazım bu kim diye sonra gereken yapılmalı. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...