Alt karın nasıl gider?

1.59 boya 50 kiloyum, düzenli spor yapıyorum, dengeli besleniyorum, günde 1500 kaloriyi geçmiyorum ama gene de alt karın ayni gibi duruyor sanki hiç gitmiyor :/ nasıl gider bu?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şeker tuz hamur işini kesmen lazım

0|0
    0|0
    • kestim Zaten

• Oo waffle birde hamburger neyse proteındır de waffle dan aldığın şeker direk alt karnında yağ olarak depolanır :)

• tamam o zaman ayda 1 yiyim Waffle türü şeyleri :D yapcak bir şey yok

Erkekler Ne Diyor 6

• Miğde hareketi yap en etkili çözüm

0|0
    0|0
  • Tek yapman gereken düz şekilde yatarken bacaklarını hafif havaya dik karnın titret eritirno yagı kırarsın

0|0
    0|0
  • pardon ama dengelli besleniyosun ve 1500 kalori mi alıyosun? o göbek gitmeeeezzz

0|0
    0|0
    • spor hocasıyla birlikte hesapladık, her zaman değil ama spor yaptığımda bu civarlarda Alıyorum. daha azını alırsam kaslarım erir şahsen denedim daha az almayı ve sonuç bu oldu.

• kasların mı erir. ya nasıl insanlar hocalık yapıyo memlekette. benden sana tavsiye. protein ağırlıklı beslen ve max 1000 kalori almalısın. yahu benim 500-600 kalorili beslenme programı olan öğrencilerim var :)

• Göbek candır bırak kalsın:)

0|0
    0|0
  • KARDİYO zaman kaybidir, abs ve oblique hareketlerine yonel

0|0
    0|0
  • Mekik türleri var onları denemelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Basit karbonhidratlarla beslenme. su iç en az 3 litre. yeşil çay iç mutlaka aşırı yardımcı olur karın bölgesindeki yağlar için.

0|0
    0|0
    • evet yeşil Çay ve su çok içerim. diyorum ya dengeli besleniyorum hani haftada bir gün çikolata Vs yiyorum o da ödül günümde.. onun dışında ekmek dışında karbonhidrat tüketmiyorum, sağlıklı yemeye sürekli Özen gösteriyorum.. belki gidiyordur ama bana hep var gibi geliyordur, bilemiyorum

• fotoğraf çek her hafta başı. çünkü insan değiştiğini farkedemiyo. fotoğraflarla anlarsın

• evet Haklısın.. teşekkür ederim

• Buda kilo mudur tam iyisin

0|0
    0|0
  • alt karin egzersizleri yap. alt karin erimesi en zor bolge zaten. bir de yediklerin cok cok onemli.

0|0
    0|0
    • diyorum ya dengeli besleniyorum hani haftada bir gün çikolata Vs yiyorum o da ödül günümde.. onun dışında ekmek dışında karbonhidrat tüketmiyorum, sağlıklı yemeye sürekli Özen gösteriyorum.. belki gidiyordur ama bana hep var gibi geliyordur, bilemiyorum

• beslenmende sorun yoksa egzersiz yap bol bol

Yükleniyor...