Doğumgününü kutlamalı mıyım ?

İlk aşkımla 2 yıl süren ilişkim oldu. bir ay oldu ayrılalı. doğum günü var, kutlamalı mıyım ?

ayrılığımız benim suçum üstelik. 2 yıl olmasına rağmen anneme bile söylemediğim için kızdı, sevmiyorum zannetti. hep aileni düşünüyorsun beni düşünmüyorsun dedi. sizce arayıp kutlamalı mıyım ?

ayrıca ayrıldıgımızın farkındayım, tamamen bitti ama en azından düşman olmamak için kutlamak istiyorum geri dönmesi için değil

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• tabikide kutlamamalısın! o senin hiç bişeyin artık! Eski sevgiliden arkadaş olur mu sence?

1|0
    0|0
    • arkadaş olmak da değil amacım. geçmişe baktığımda iyi şeylerle hatırlamak istiyorum. böyle değil..

• 2 senelik ilişkiyi bir ayda unutuyorsa bence sende onu unutmalısın zaten

• yapmaya çalışıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Öyle birşey yaparsan, senin içinde hala tekrar birliktelik için birşeyler olduğunu düşünebilir. Ama aranızda düşmanlık yada aşırı küslük varsa, iyi gelir diye düşünüyorum.. Hiç yoktan yumuşamasa bile doğru olanı yaptığından (eğer varsa) vicdan azabından kurtulursun .)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim haklısınız..

• Eğer senin yüzünden acı çekiyorsa şuan, doğum günü kutlaman onun yaralarını deşemn gibi olur bence.

1|0
    0|0
    • o derdi ki bana gamsızım ben falan derdi. ama bi kere benim yüzümden gözleri dolmuştur. bakıyorum facesine bazen, hiç de acı çekiyor gibi gözükmüyor. yani sanmıyorum acı çektiğini

• peki teşekkürler..

• Bitmişse bitmiştir, gururundan taviz vermek istemiyorsan arama, kutlama

0|0
    0|0
    • Bitti elbette ama ben ona yalvarmıcam ki sonuçta, arayıp kutlayıp kapatacağım teli..

Kızlar Ne Diyor 1

• ben olsam sadece doğum gününü kutlar ve arkadaş olarak kalmak istediğimi söylerdım eğer geri donmesini istemiyorsam

0|0
    0|0
    • kanlı bıçaklı olmak istemiyorum, güzel hatırlamak istiyorum. o yüzden ben de kutlamayı düşündüm

Yükleniyor...