Bir gelirmisiniz gençler?

3 yıldır spor yapıyorum ama hala spordan sonra kalp krizi geçirecek gibi oluyom kalp krizi derken böyle bir iki saat kendime gelemiyorum yoruluyorum. altı üstü 2 3 ay spor yapanlar bile böyle olmadığını söylüyo. ben niye böyle oluyomki aceppp?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara kullanıyorsan büyük ihtimal ondandır eğer kullanmıyorsan spor yaparken yanlış nefes alıyorsundur ve kısa molalar vermeden kendine yükleniyorsundur. Doğrusu nasıl diye sorarsan kalp atışın hızlanıp yorulma hissi geldiğine kısa da olsa mola ver ve her hareketinde zorlanma aşamasında nefes ver rahat olduğun kısımlarda nefes almayı tercih et ve nefes aldığında göğüsün değil karnın şişmesi lazım yani diyaframdan alman gerek nefesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Doktora gittin mi daha önce bende 3 haftadır jiu jitsu karate boks vb dövüş sanatlarıyla uğraşıyorum antremanları çok ağırdır ve hiç böyle bir durumla karşılaşmadım

0|0
    0|0
  • O zaman yapma. Bide öyle dene😊

0|0
    0|0
  • senin başka bir hesabın yok muydu

0|0
    0|0
  • Fazla calışıyorsun

0|0
    0|0
  • yanlış spor yapıyorsundur

0|0
    0|0
  • kreatin kullan

0|0
    0|0
  • Fazla yapıyorsunuz vücuduna göre 30 dk yap mesela ertesi gün 40 artırarak yap

0|0
    0|0
    • zaten haftada 3 gün gidiyorum salona 1 saat çalışıp çıkıyorum çokmuki?

• Vücut alınmamış olabilir siz 1 saate direk başlamışsiniz 30 40 50 60 mesela ben fitness için böyle yapıyordum 30 dk da başladım çok yorulurdum fakatt şimdi 1.20 saat calisiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...