Abdullah Avcı'yı linç eden kültür üzerine düşünceleriniz nelerdir?

Abdullah Avcı'yı linç eden kültür üzerine düşünceleriniz nelerdir?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Abdullah avcı´nın dün Selçuk´u oynatmaması tam bir hataydı çünkü Selçuk bu takımın en iyi oyuncusu İspanyada İniesta Portekizde Ronaldo Ya da kolombiada Falcao neyse Selçuk´ta mİlli takımımız için o derece önemli oyuncudur yanlış anlamayın Selçuk´u bu oyuncularla kıyaslamıyorum sadece takımları için ne kadar önemli olduklarını söylüyorum dünkü maçta formda olan Umut´u oynatmasa hani anlardım taktiksel değişikliği falan ama sen Hollandayla oynuyorsun ve takımının en iyi oyuncusunu oynatmıyorsun i Kolombia dün uruguayla bir maç yaptı Kolombia teknik direktörü Falcao´yu oynatmadım çünkü taktiksel nedenlerden deseydi adamı vatan haini ilan ederlerdi ya da Mourinho Barça maçında Ronaldo´yu oynatmasa adama neler derlerdi bence Avcı´nın yaptığı bir hata daha var o da sezona müthiş başlayan Emre Çolak adamı kadroya almadı emin olun o tunay denen adamdan daha iyi oynardı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sahip cikma kulturumuz farkli bizlerin fatih terim yanlis bisey yapsa dahi alkislanir ama bazi kisilerin yanlis yapmalarina tahammulleri bile yoktur iyinin bile kotu yanini bulurlar

0|1
    0|1
  • eğitimsizlik

0|0
    0|0
  • ayıp ya ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 maçla tepeye çıkarır 1 maçla yere sereriz

0|0
    0|0
  • bende sinirlendim bende saydım sövdüm selçuğu oynatmadı diye...gruptan çıkarsak ama hepimiz döt olacağız...

0|0
    0|1
    • Bir Selçuk'un maçı kazandıracağına inanmak bence saçma.Bir Ronaldo bir Messi bile çoğu zaman maç kazandıramazken...

• Dinlemedim ki onui.

• kalecisiz oynarım selçuksuz oynamam diyor.

• YAKALIM!

0|0
    0|0
  • baskü sen boşver abdullah avcıyı şu armegeddonu linç etme politikası hakkında neler düşünüyorsun bunları söyle alayınızın yüreği bir armegeddon etmez sölim...

0|0
    0|0
  • bence cok cırkın bır olay o adama ben geldıgıne cok guvenmıstım hala da guvenıyorum kolay degıl bır takım yaratmak oyuzden zamana ıhtıyacı var sonucta saha da hoca degıl oyuncular oynuyor bu hoca sahıp cıksınlar yazık etmesınler

0|0
    0|0
  • Ön yargılı ve acımasızca diye düşünüyorum. Futbolu bilende eleştiriyor bilmeyende eleştiriyor en çok buna üzülüyorum.

0|0
    0|0
  • bana abdullah avcı demeyin... daha ömrümde böyle zevzek bir hoca görmedim. milli takımın en önemli maçında en önemli oyuncuyu oynatmamanın açıklaması yoktur bence

0|0
    0|0
  • Teknik ekibin bir planladığı birşey albette vardı fakat işe yaramadı. Mantıksız yapılan 3 oyuncu değişikliği ve sahada yanlış 11 tercihi.. Haksız da sayılmazlar.

0|0
    0|0
  • karşıdaki ne kadar aşağılık olursa olsun bir grup insanın o insanı döverek öldürmesi kadar bir kudurmuşluk seviyesi olabilir mi ya benim aklım almıyor hastanelik insanlar hepsi

0|0
    0|0
  • linç diye bir kültür mü varmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...