Bazen aşkndan ölüyor, bazen hic ilgilenmiyor, nedir bu?

PAZARTESI akşami kavga ettik, bagirdik cagirdik, telefonu yüzüme kaptti hatta bende bida aramadim

SALI günü, sabah dayanamamiş mesaj atmiş "senden haber almadan yaşayamiyorum sevmek böyle bişey..." diye. Aramiz düzeldi

CARSAMBA akşami görüştük, sarildi öptü kokladi beni, duygusallaşti neredeyse aglicak simsiki sariliyordu bana.. seni seviyorumlar, seni alsa birakmicamlar, ölene kadar sevecemler havada ucuşuyordu..

PERSEMBE günü, gün icinde 1-2 kez normal "aşkm napiyon"lar, fazla ilgi yok.

CUMA, günde 3-4 kez aramalar, sormalar.

CUMARTESI (bugün), sabah günaydinlar, ondan sonra öglen 1 mesaj ondan beri ses yok...

Nedir bu biz bir hafta icinde nasil degişiyoruz böyle? daha dogrusu o nasil degişiyor neden böyle? Birgün cook özel oldugunda, ertesi gün mutlaka hayal kirikligi oluyor, yine "normale" dönüyoruz...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen aşkından oldugunu zannet. sedece kullanılıyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• pazartesi akşamı p*rno izlemiş

salı sabah ereksiyonu olmuş

perşembe bir daha izlemiş

cumartesi sabah gene ereksiyon

oglen bi posta daha izlemiş

söyle bi düzene oturtsun :)

0|0
    1|0
  • Pazar o is tamam o zaman

0|0
    1|0
  • Bize ne .

0|0
    1|0
  • bu şekilde aşık olacaksın da ondan :D bi kadının aklına ne kadar düşersen sana aşık olma durumu o kadar artar.. arkadas bunu biliyor sen bilmiyosun olay bu :D yaptığının aynısını sen bi de ona yap bakalım noluyo :D

0|0
    0|0
    • ilginc :D

• seninle oynuyo kızım ayak bunlar :D sana bu soruyu sordurabildiğine göre amacına da ulaşmış

• Dengesiz bir karakter olay bu:)

0|0
    0|0
  • Belki işi vardır projesi vardır yetiştirmesi gereken onlarla ilgileniyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• malesef bazı erkekle ilgisiz. bu karakter meselesi .. günde 3-4 kez arıyorsa oda iyi ben 2-3 gün arayıp sormayanları bilirim...

0|0
    0|0
  • Uzun bir ilişki galiba. Seviyor sevmiyor değil ama cok ilgide boğuyor olabilir hani sen nasıl olsa var oldugunu biliyordur oneden dolayı haftanın sonlarına doğru biraz gevşeme yaşanıyor olabilir :D

0|0
    0|0
  • ilk gördüğümde diyet listesi sandım :( günleri görünce

0|0
    1|0
Yükleniyor...