Ayrılık acısı canımı yakmaya başladı

selam benim bir tane sevgilim var ben 30 yaşında o ise 25 6 aydır çok güzel bir şekilde ilerliyordu fakat son zamanlarda telefonda biriyle görüşmeye başladı bende onu uyardın ve arayan kişileride aradım aramamalarını söyledim tartıştık sonra bana mesaj çekti affettim 1 hafta sonra tekrar başka biriyle görüştüğünü ama abi olarak gördüğünü ve dertleştiğini söyledi ben ise kızdım ve onunla tartıştım bitirdim onu o istemedi mama ben beni sakın arama dedim daha eretsi gün bana faceden mesaj çekti o son görüştüğü kişylede telefonda tartıştım ona her şeyi anlatsaydın felan diye arada birde beni başkasına soruyor bende ona facaden mesaj çektim beni sakın rahatsız etme diye yalnız daha önce çok kez cinsel ilşkim oldu bu kişiyle sevdiğini söylüyordu bende ihanetin adı yoksa affıda yok dedim ne yapmalıyım aramalımyım yoksa o ararmı beni...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• hemcinsimde olsa,başka birilerine ihtiyaç duymak nedir pek anlayamadım..

sıkıntılı biri bence,arama derim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aramamalısın. Senin hatalı olduğun bir durum yok. Oluruna bırak boşver. Zaten dönücektir. Zamanla anlıycaktır senin değerini çevresindeki erkeklerde aradığını bulamayınca.

0|0
    0|0
  • Yanlış kategori ama .s .s .s .s .s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şansını fazla zorlama derim!

0|0
    0|0
  • Arama kardeş .Delikanlı adam bu durumların üstüne aramaz .

0|0
    0|0
    • o arramı peki beni onur..

• Gerçekten seviyorsa arar diyecemde arasa artık ne olurki yani daha öncede aramış sonra devam etmiş aynı şeylere. Arasa affetsen yine aynı şeyleri yapacak .

Yükleniyor...