İbrahim Hacıosmanoğlu adam mıdır?

Trabzonspor başkanliğina geldigi ilk seneler de, temiz futboldan yana oldugunu Türkiye de kirli düzenle mücadele edeceğini vaad ediyordu.
Rakiplerinin stadlarinda, taraftarlarin arasinda mac izleyerek dostluk mesajları veriyordu.
Erkan Zengin, transferinde oyuncu Fenerbahce de oynamak isterken ve prensip anlaşmasina varmişken çok ETİK davranarak kendi kulubünü istemeyen bir futbolcuyu maddi zorlamayla kulubüne kazandırdı.
Yine başka bir takimla anlasmak üzere olan Tolgay Arslan transferinde araya girmiş yine çok ETİK bir şekilde iki katı maaş teklif ederek transferi kendi lehine cevirmişti. Ama bu sefer çekilen resimler verilen paralar bir işe yaramadi ve oyuncu Beşiktaşa transfer oldu.
Sonuç?
Başkan, bir programa katilarak Beşiktaş ikinci başkani ve teknik direktörüne hiç bir delil gostermeden ağır suçlamalarda bulundu. Fenerbahçe başkanina seviyesizce ben askerlik yapmayan adamla ilgili konuşmam demiş. Türk Futbolunda DOSTLUGUN oluşmasi için elinden geleni yapmiştir.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ciddiye almak çok gereksiz iktidar yalakası olduğunu biliyoruz. Gücünü sırtını dayadığı adamsı yaratıklardan aldığınıda biliyoruz. Herkeste ağız var herkes konuşabilir tabi ama herkesin düşünmesini beklemiyoruz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorgulamak sana mi dustu

0|0
    0|0
  • ona kızmıyorum beni çok güldürür çok komik adamdır ya moralim bozuktu ismini duyunca geçti

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Trabzonspor Başkanına Laf atıyorsun ama savunduğun Aziz Yıldırım ve Fikret Orman ondan beter.
    Sırf Galatasaray bir oyuncuyu almasın diye oyuncuya daha fazla para verip alan adam kim?
    Aziz Yıldırım kalçamda yırtık var diyip sahte rapor alarak askerlikten kaçmıştır Trabzon başkanının bu sözünü kimse yargılayamaz

0|1
    1|0
    • Fikret Orman in bir yanlişini görmedim.

• Sen açabilirsin. Ben adamdır cevabi vermem o sahıs hakkinda.

• O zaman Trabzon başkanının Aziz Yıldırım a karşı sarfettigi sözler seni bu kadar rahatsız etmemeli.

• Bu tür olaylar yıllarca Türk futbolunda oldu tam bir takım bir oyuncuyu transfer edecekken diğeri aldı Alper Potuk Mehmet Topuz Erkan Zengin bunların örnekleri ben etik bulmuyorum ama oluyor adamlığa gelince çok iyi tanıdığım sölenemez yorum yapmamam en iyisi.

0|0
    0|0
  • adamın dibidir dibi. onun gibi yürekli, hizmet eden bir başkan gelmedi trabzonspor'a. daha önce gelenler hep derin trabzonspor a hizmet eden kişilerdi. bu sefer şampiyonluk çok yakında.

0|1
    1|0
  • ibrahim kim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...