2 dakika içerisinde bir kızın ya da erkeğin telefon numarasını alabilir misin?

2 dakika içerisinde bir kızın ya da erkeğin telefon numarasını alabilirmisin..? sırrını paylaşırmısın

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• kadının kalbine giden yol nezaketten geçer güzel tasarlanmış aşk sözcükleri ve bir tutam çiçek her zaman işe yarıyor...

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• telefonunuzu veririmisiniz şarjım bittide acil telf etmem lazım

hemen telefonumu çaldırırım aldım işte

dibenote: denenmemiştir.. hayal ürünüdür..

0|0
    0|1
  • "ya baksana bende ne eksik biliyomusun? telefon numaran... ben niye başarısızım iste bu yuzden sınav döneminde senin gibi çalışkan arkadaşlara ihtiyaç oluyo biliyomusun aslıı " bu tarz bahanelerle alınmalı yoksa kızlar hemen havalanır yapımızda var bu çünkü..

0|0
    0|2
  • kızlar alır,erkekler için kolay olmasa gerek..

1|0
    0|2
    • kankam var fırlama bişiy,avmde bir hatuna yaklaşıyor,acil bir yeri aramam lazım kontör veya fatura bedeli öderim deyip rica ediyor,kızın telinden kendini arrrıyor açmadı teşekkür ederim diyor çok yaptı bunu,maksat gırgır bizde uzaktan izlerdik:D

• kız erkeğinkini alır ama erkek kızınkini nah alır :D

2|0
    0|2
  • teli ne işime yarıycakki ilgilenmiyorum öyle şeylerle bu yüzden hiçbi bilgim yok

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 12

• bulunduğun ortama bağlı o iş.

0|1
    0|1
  • hocam valla aynı tramvaya bndik.. anneleri yanında teyzeleri flan frsat yok konusmaya yazdım kagda telefoın numramı tam ineren sıkıştrdım elıne anneleri anlamadn snra indim..d naparsa yapsın çokta umrum da ya sankı.. bagrsa ne zaten ben inmişim tramvaydan.. 2 degil 10 dk snra kız mesj attı..d

0|0
    0|0
  • Benim hayal gücüm çok kuvvetlidir kafamdan numara sallar yine tutturulum:))

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin numarasını daha 2 dk dan daha kısa sürede alabilirsiniz ama her kızın numarasını alamazsınız:)

2|0
    0|2
  • yok yahu o kadar zamanda olmaz

ben burdan birininkini sırf gıcıklığına aldım çok havalıydı öyle alttan almalar iltifatlar göklere çıkarmalar falan, 2 gün sonra verdi, tlf açıp konustuk sesin çok iğrenç bida arama deyip kapadım delirdi küfür etti :D

0|0
    0|0
  • anketçi ayağı yapar, alırım numarasısını ve aklını onun ama gerek yok.. kimsenin tötünü kaldırmayak

0|1
    0|1
  • kız kaşarsa verir

1|1
    0|1
  • 2 dk değilde bi saate çok almıştım.kıza bağlıdır.

0|0
    0|2
  • Okulda her türlü alırım :D

0|1
    0|1
  • erkekler numara olayında zorlanabilir ama kız isterse donuna kadar alır

0|0
    0|0
  • kızla muhabbeti kısa kesmektense zamana yaya yaya alırım..

0|0
    0|0
  • kızlar istediği erkeğin telini alabilir ama erkekler için bu çok zor,kızlara 30 saniyede yeter

0|0
    0|2
Yükleniyor...