Kola Türka'nın içine de o böcek katkısından koyuyorlar mı?

evet kocakolada var pepsıde var pekı o bocek katkısından renk vermesı ıcın kolaturkaya koyuyolarmı?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• İşin aslı şudur Kola ya karamel katılması lazım buda tarlada yetişn bi bitki ve fareleri cazip geliyormuş bitki tarla biçilirken arada kaynıyan fareler oluyormuş sonrada kolaya fare böccek katıyorlar diye karalama kapanyası başlatmışlar.

Böcekten renk vermesi için uğraşıcak kadar salak değiller zaten karamel o rengi ona veriyor esktra böcek mi atacak adam böceği yetiştirmeye verdiği parayla yapay aroma yapar hemde daha ucuza saçmalık kızım inanma böyle şeylere ya.

Rengi veren şey zaten Karamelll ekstra bişeye gerekde yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Renklendirici madde o bence tüm kolalarda var :)

0|0
    0|0
  • Le Cola'ya bile koyuyorlar çünkü kola'nın hammaddesi Cochineal adlı böceğin özsuyudur.

1|0
    0|0
  • akrep koyular içine :/

0|0
    0|0
  • Böcek möcek geç bunları da zararlı be abi . Renk katkısı için renklendirici koyarlar ne böceği :) .

0|0
    0|0
  • içinde c02 dert ettiğiniz şey böcek .Asit asit

0|0
    0|0
  • gıda boyası denen birşey var, neden o böceği koysunlar.

aklın ve mantığın alıyor mu.

0|0
    0|0
  • sahipleri böcek zaten gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • Direk böceği koyuyorlar; sonra da süzüyorlar.

0|0
    0|0
  • onlar koymadan üretiyorlarmış:)

0|0
    0|0
    • evet gördum 1 ay once bıraktım kolayı ama colaturka da yokmus colaturkayı sevmezdım pek ama alısıcaz

• o züperdir ya fare falan da varmış ohhh mis:D

0|0
    0|0
  • Ne güzel gidiyordu sorular. Saçmaladınız yine.

0|0
    0|0
  • Lazimsa koyuyorlardir ne var bocekten elde edilen maddeler bunlsr sonucta

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: KocaKola tarzı içecek içme bu dertlerden kurtul.

0|0
    0|0
  • Yerli hamamböceği koyuyorlarmış :D

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gerçekten böle bişeyin olduuna inanıcak kdr cahil misin? ciddi bi rekabet var gıda sektöründe bnun da en baskınlarından bri kola coca cola pepsiye göre çok dha lezzetli olduundan dha çok tüketilio dolayısıyla bu markayı karalamak koyunları kandrmak çok kolay farkındaysan pepsi için böle bi makale çıkmadı en azndan bn duymadm kolaya rengini veren maddeye gelince bnun adı meyan kökü bitkisi tabi karamelize olmuş şekerin de etkisi var ama kolanın içine farenin karıştıını duymuştum bu da muhtemelen meyanköklerinin direk toplanması ayıklanmadan öğütülmesiyle alakalıdır ki bu da pek inandrıcı sayılmaz.

0|0
    0|0
  • şifa niyetinee

0|0
    0|0
  • zemzem kola çok güvenilir

0|0
    0|0
  • böcüksüz cola icmem.

1|1
    0|0
  • fareler meyan kökünü seviyorlar.