Yürüyüş zayıflamada nekadar etkili?

2.5 km yürüyorum sonra parktaki aletlerle calışıyorum spor parkları oluyo ya nekadar etkili olur ki 3. Günüm bugün ve nekadar sürede belli eder kendini sıkılaştığım yememede dikkat ediyorum

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Soruyu bir an ''Hocam kaç hafta çalışsam senin gibi olurum'' sorusuna benzettim :D en az bir ay kardeşim metabolizmana bağlı kilo verecem diye sabah kahvaltı yapmamak olmaz sabah aç karnına bir bardak ılık su içine üç dört damla limon suyu sık kahvaltını yap iyice ekmek yeme fazla birde sabahları yaptığını yap kısa zaman da İstediğin forma girersin :)

0|0
    0|0
  • tempolu yürüyüş yapmıyosan çok bişey bekleme, yağ yakımı için nabzını yükseltmen lazım

0|0
    0|0
  • 3 gün diyosun ya bir ay Tempolu yürüyüş yap bak bakalım ne kadar etkili

0|0
    0|0
  • Onlar sni zayıflatmaz kaloriyi en çok yakan spor bisiklet ve Yüzmek bunlar çok kalori eritir

0|0
    0|0
    • Yüzmeye gidemiyorum yazık bıraktım boğulma yaşadım nasıl olduysa korktum bidaha gitmeye

• Aaa en önemli syi brakıyon.2 metrelik yerrde yüZ sende ya Yüzmek btün kasları clıştırır

• tempolu yürüyüş etkili olur temposuz yürüyüşün faydasını gormek uzun sürer.

0|0
    0|0
  • çok etkili devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 hafta sonra etkisini göreceğinizi düşünüyorum yalnız nasıl yürüdüğünüz de önemli.

0|0
    0|0
    • Tempolu yavaş değil hızlıda değil ama seri

• Ha evet bunu duymuştum karnımı çekerek yürüyorum ben

• o zmn etkisini büyük ihtimal 2 haftaya görrsünüz pes etmeyin :)

• Runtastic diye bir uygulama var onun yalancısıyım,
    5 km yürüyüşte 527 kalori yakıyorum yaklaşık bir saat sürüyor.

0|0
    0|0
  • hareket beslenmeden daha etkili yöntem

0|0
    0|0
  • yürüyüş etkili ama daha etkili bişey arıyosan şüphesiz yüzme. bütün kasların çalışıyo. devletin açtığı ücretsiz kurslara gidebilirsin

0|0
    0|0
    • Biliyorm yüzmeyi ben serbest yüzücüydüm de kaza yaşadım bıraktm

Yükleniyor...