Spor yapmadan gainer kullansam?

Kız arkadaşım kilo al diyor. Hardline gainer kullanmayı düşünüyorum ama vücut geliştirme falan aram yok. Haftada 3 gün box yapıyorum. Neyse efendim lütfen yardımcı olun..

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo alip yaglanirsan cirkinlesirsin, onun yerine kas kutleni arttir.

0|0
    0|0
    • Hocam ben zaten göbek seven adamım o sıkıntı değil. Her bölgeye eşit dağılır mı diye sorsam daha doğru olur. Tombullaşmak istiyorum diyelim

• Hahahah göbekte, bıyıkta hepimizin sorunu :D

• Eic icin tesekkurler. Dedigim gibi cok yaglanirsan elmacik kemiklerin ve cene kaslarin belirgin olmaz, kisaca yuzun erkeksi gorunmez boyle kal :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeşim antreman da o gainer'ı atamassan fazlalıklarını karaciğer de yağlanma olarak sana geri dönüş yapar.

0|1
    0|0
  • Hardline türk markasi çok verimli değil ama verimsiz de değil. Spor yapmada. Alirsan direkt bira göbeği gibi altta toplanır.

0|1
    0|0
    • Hocam ben zaten göbek seven adamım o sıkıntı değil. Her bölgeye eşit dağılır mı diye sorsam daha doğru olur. Tombullaşmak istiyorum diyelim

• O çok çirkin ya..

• Aynen işte hic olmazsa mekik çek genel dagilsin k. hidrat

• gainer hacim kazanmaya yarar. yani spor yapmazsan kilo alırsın

0|1
    0|0
    • Yayılmaz ve sadece göbek olur diyenler var?

• Mutlaka olur. Zaten uzerinde nasil kullanman gerektigi yaziyo ona gore kullan sikinti olmaz.

• Teşekkür ederim

• Dostm o iş yaş ancak fitness yaparak gelıştirirsin boşuna para verirsin?

0|1
    0|0
  • olmaz berbat olursun yağlanırsın göbeğin olur ve sarkar ayrıca kalbe zarar

0|1
    0|0

• Kullan iyi olur aga

0|1
    0|0
    • Yağlandırır mı biraz yanaklar falan şişer mi

Yükleniyor...