Kızlar sizi görmezden gelen bir erkekten etkilenir misiniz? Beyler hiç görmezden gelerek kız tavladınız mı?

evet beyler bayanlar yaptığım tespite göre kızlar kendilerini görmezden gelen erkeklerden etkileniyolar.hiç etkilenmem falan demeyin ki öyle diyeceksiniz çoğunuz :))) mesela biri var tanışıyorsunuz ve o kişi ortamdaki bütün kızlarla içli dışlı birtek sizi takmıyor.acaba diye düşünürsünüz bu bir gerçek bu kişinin size farklı davranmasını nasıl yorumlardınız ve bundan ne kadar etkilendiniz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç tınmam, bana bakmayana asla bakmam, başka kızlarla konuşuyorsa istediği kadar konuşabilir umrumda olmaz. Ne düşünecem be o düşünsün, ne kaçırdığının farkında değil derim:)

0|0
    0|0
    • dimi ama neler kaçırıyor farkında değil hahaha :)

• çok güzel ve havası yerinde olan kadınlar genelde onalra bakmayan erkeklere gıcık olurlar ve baktırmaya da çalışanalr azımsannmıycak sayıda hani :)

• ego tatmini için böyle şeylerle uğraşmak hoş değil.

• kaçan kovalanır olayına hep inanmışımdır ulaşamamak kendi içinde değerlendirildiğinde (imkansız aşk) karşılıklı aşktan daha çekici gelir ..bazen insanlar sevipte kavuşamamak ister nedensiz aglamak ister...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Özellikle çok güzel birini umursamamak, ''Ben çok güzelim beni nasıl farkedemez'' düşüncesini oluşturacağı ve çileden çıkcağı için sevdiğim bir yöntemdir. Keyif alıyorum. Artı hiç kimse ben böyle şeyleri umursamam demesin. Beyinlerinizdeki elektronların nereden gelip nereye gittiğini biliyorum kızlar.

0|0
    0|0
  • var öyle bişey :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...