Kocam sinirlerimi altüst etti nasıl sakinleşeceğim?

Kocam yakınıma para verdi (vermeseydi keşke) onların zor durumda olmasına aldırmayıp ille parayı geri versinler diyo. çok büyük bir anlayışsızlık, pozitif düşünemiyorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekden çok yanlış abla sizin o para ya ihtiyacınız var mı peki ve ya da eniştenin verdiği insanlar la husumeti

0|0
    0|0
    • cok acil ihtiyacimiz yok verdigi insanlarla arasi iyi

• kocamin bu anlayisizligi beni cok özuyor

• sıkma canını eğer severek evlendiyseniz biraz ince konuşup altdan almasını isteseniz aşkım ne olur falan deyip

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok fazla kriter var, ben borcuma sadığımdır, aynı şekilde karşımdakinden de beklerim. Şükür, iyiki kendi işim falan yok. Tahsilatta kesin kodesi boylardım ((= Bence sen araya girme, borçla senin alakan yok. Tartışılırsa da aile arasında olur. Belki de bir tatsızlık oldu ve buna istinaden kocan huysuzluk çıkarıyor.

0|0
    0|0
    • yoo tartisma yok sadece kocamin onlara borcu var onu kullaniyor

• Her insan hata yapar.Büyük yada küçük. O senin eşin onunla yaşamını birleştirmişsin.Üzme canını vardır bir bildiği.

Eşinle konuşmayı denedin mi? Böyle yapmasak şöyle daha iyi olur gibisinden.Belki sana söylemediği bir borcu vardır eşinin.Tatlı dille olayı çözmeye çalış derim. Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • gerçekten verecek durumu yoksa,illa bunu senden isityorsa edepsizlik yapmış.

sinirlenmen normal.

bence sen birinden bulsan,onlar vermiş gibi yapsan.

0|0
    0|0
  • valla akraba ile para işlerine girmeyin. evliliğiniz yıkılır boşver kendinde varsa ver kocandan alıp dırdır ettirme

0|0
    0|0
  • ... Evde maddi bir sıkıntı var mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir yolunu bulup senin ödeme şansın yok mu, birinden borç alarak da olsa? gerçekten büyük düşüncesizlik etmiş eşin, bence gayet normal sinirlenmen.

0|0
    0|0
    • cok sinirliyim gercekten

ellerim titriyor kucuk bir para olsa neyse

ihtiyaci olsa neyse

• olan sana olmus bebiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...