Futbolcu çalışmayla mı olunur yoksa yetenek ile mi?

Bence çalışmayla olunur istediğin kadar paran olsun ayakların ve ellerin olmadıktan sonra ne işine yarar? Sizce?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiler derler ki hakan şükür yeteneksizmiş çalışa çalışa başarmış en azından babam öyle der

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yeteneği yoksa çalışması çokda faydalı olmaz
    tek başına yetenekde bir anlam ifade etmez
    bu sadece futbol değil herşey için geçerlidir
    yeteneği bol çalışmayla birlteştirmek lazım

0|1
    0|0
    • Sabrinin yeteneği mi var şimdi?

• sadece çalışmayla mı buralara geldi sence
      az da olsa vardır kiii keşfedilip büyük spor klübüne alınmış

• Yetenek temel gereklilik olsa da çalışmadan gelişemez.

0|0
    0|0
  • Her şeyin basi yetenekdir. Yetenek olmazsa istedigin kadar calis profesyonel bir seviyeye gelemezsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak güzel kardeşim ben orta okula kadar forvet olarak çok iyi oynuyordum. Ancak orta okulda bıraktım ve lise 2 de artmadılar dışarı çağırıyordu oynuyordum. okulda Sınıflar arası turnuva yapıldı bana forvet olmamı teklif ettiler ben kabul etmedim bn oyun kurucu olayım dedim kabul ettiler ilk maç çalımlarla rakibi farkla yendik ( çalım ve pas yeteneğim üst düzeydir her türlü pas atarım) 2 3 4 5 maç derken final maçına çıkacaktım ama benim formum yoktu maça 4 gün vardı ben futboldan biraz anlayan bir arkadaşa onun maçta oyun kurucu olarak oynayacağını söyledim ona iyi çalışmasını belirttim oda kabul etti. MAç günü geldi çattı çocuk beni şaşırttı onu forvet olarak oynatmışlar benim haberim yoldu bundan maçı 4-1 kazandık çocuk harika vuruyordu. maç bitti ve kazandık

Anlayacağın herşey yetenek değil ama biraz yeteneğin varsa adam gibi çalışırsan iyi bir mevkide Oynarsın (biraz uzun oldu ama idare et) iyi fforumlar

0|0
    0|0
    • Yaşım senden büyük biraz uslubuna dikkat et ben futbolcu olmak istiyorum demedim.

• Hem çalışma hem yetenek ikiside etkilidir ancak su ülkede bir dayın varsa ikisine de gerek yoktur kardesim

0|0
    0|0
  • Ilgi ile baslar, yetenek, fizik, kondusyon kombinasyonu ile gelisir, cok calisma ve torpil ile ( cok super aranan bir yetenek degilseniz eger) kariyer yapilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...