2 kiloluk dambili bile kaldiramiyorum :(((((?

Spor salonuna gidiyorum iki kglik dambil var kaldırıyorum ama hareketlerde direkt kollarim agriyor cok agir :((( 1 kg de bir ise yaramiyor nasil guclenicem ben?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• işte herkesin yaptığı hata. o işe yaramıyo dediğin dambılla çalışcaksın. çünkü o beğenmediğin 1 kg dambııl senin kollarını ısındırıcak kan akışını sağlıycak bikaç hafta sonra 2 kiloya geçince farkı görüceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Seni hiç marketede mi göndermediler.. El bebek gül bebek büyümenin sonuçları işte..

0|1
    1|1
    • dalga mi geciyorsunuz ne sig bir düşünce şekli bu! Kendinizi ne saniyorsunuz?

Sorun market torbalariysa hic merak etmeyin uc ogun markete yollaniyorum

• Bir kg yle set halinde cals onlar guclenencek zamanla 15*3 yap çok hafif gelirse 15*4 ckar set saysnı arttr

1|0
    0|0
  • Spora ilk başladığımda 6 kiloluklarla çalışıyodum şimdi 15 kg lar kullanıyorum en az. Zamanla arttırirsin.

0|0
    0|0
  • 1 kilo ile önce düzgün bir kas yapısına ulaş sonra 2yi denersin. mazallah kendine zarar verirsin yoksa.

0|0
    0|0
  • alışırsııın çalış

0|0
    0|0
  • Ahah bende 15 kg dambılı 2 elle zor kaldırıyodum 3 ay gecti tek elle kaldırıyorum simdi yavas gitcen :D :D

0|0
    0|0
  • Birincisi yenisin ikincisi bayansın :-) yani bu gayet doğal. Bir erkek olarak üç sene önce beş kilo ile başlamıştım. Senin ki Gayet doğal yani :-)

0|0
    0|0
  • 2 tane domates al onlarla çalış boşuna para verme :))

0|0
    0|0
  • Ispanak ye

Şaka bir yana karbonhidrat değeri yüksek besinler tuket.

0|0
    0|0
  • sarkmissin ondan

0|0
    0|0
  • Kas yapıp napacan zaten boşver

0|0
    0|0
    • Nasil bosver kasi sadece erkekler mi yapmak zorunda?

• Öyle mi dedim ben. En küçük ağırlıkla azar azar çalışarak alıştırısın kendini. Beslenmene de dikkat etmen lazım.

• Yavaş yavaş. :) Bu gün 1 kg kaldırırsın haftaya 2. 1 aya 4-5. :)

0|0
    0|0
  • ben 20 kaldiriom:D

0|0
    0|0
  • Gayet normal, kısa setler çok tekrar ve daha düşük kiloda dambıl ile başla.

0|0
    0|0
  • Sana ben bir guvvet macunu yapayım gel :D

0|0
    0|0
  • yavas yavas güçleneceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende aynıydım.. ama emin ol alıştığında geçecek şimdi iki elime 6 kg alabiliyorum ince kollarımla.

1|0
    0|0
  • Yavaş yavaş artirmaya calis

1|0
    0|0
  • Hocan ztn 2 kiloyla başlatmaz canım seni 1 kgla başlarsın öteki türlü zarar verirsin

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş olucak bebeğim

0|0
    0|0
Yükleniyor...