Kapat

Zayıflayıp, spor yaparak kas yapmadan bu bacaklara nasıl sahip olurum?

kaslı olur diye korkuyorum. hani bacağın arkasında yuvarlak bir kas varya ondan işte :(
ben de var ondan zaten. nasıl yok edicem onu ve böyle olucam?
http://hizliresim.com/2Y42kO

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Ağırlıklı yapmadığın sürece kaslanmazsın. Anladığım kadarıyla bacağını inceltmek istiyorsun. Bacakları inceltmek için pilatesin çok faydası oluyor. Tracey Mallet, Denise Austin gibi eğitmenlerin bacak inceltme videolarına bakıp evde kendin 30-40 dk haftada 3-4 gün yapabilirsin. ama daha önce hiç spor geçmişin yoksa 2-3 hafta kendini zorlamayacak hareketler bul ve yap. vücudunun esnediğini hissettikten sonra bunlara başla.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• bol bol yürüyüş hafif tempo koşu.

1|0
    0|0
  • l*n böyle soruları görünce deli oluyorum kadınlar o bacakları yapmak için yıllarını veriyor sizler bir şey bilmeden yok böyle olurum diye korkuyorum şöyle olurum diye korkuyorum inşallah 40 kilo olursunda görürsün zayıflığı.

0|0
    1|0
  • belkide hiç sahip olamazsın. belki daha güzeline sahip olursun. vücut yapına bağlı bişey bu. bacaklarının yapısı nasılsa ona göre program uygulaman lazım. o yüzden bu şekilde yardımcı olamam malesef.

0|0
    0|0
    • Bacak yapim benziyor hatta aynisi diyebilirim ama arkasinda yuvarlak kastan var. Ben onu goturup daha da inceltmek istiyorum.

• squat yapmadan olmaz tatlım :D

0|0
    0|0
  • Yok oyle armut pis agzima dus popoyu kaldircan biraz annem

0|0
    0|0
    • oturduğum yerden nasıl bu bacağa sahip olabilirim diye yazdığımı sanmıyorum!

• Spor yapmayarak diye okumusum hemen savunmaya gecme sampiyon hatasiz kul olmaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...