Kızlar, parfümünüzün markasını soran erkeğe tepkiniz ne olurdu?

Sorum kızlara kızlar bi yerde geziyorsunuz veya bi markettesiniz biri kibar bi şekilde parfümünüzün markasını sordu ona tepkiniz ne olurdu

Güncellemeler:
Lan dün bir kızla karşılaştım parfümü eski sevgilimin kullandıgından ve ben adını bilmiyordum lanet olsun ve oda aynı kokuydu kızdaki sorsam mı sormasam mı ikileminde baya kaldım ve sormadım şuan çok pişmanım :))

0|0
28|10

En İyi Kız Görüşü

• Soran kişiye ve tavrına bağlı..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 27

• asılmadan doğru düzgün sorarsa söylerim adını. belki beğendi adam sevgilisine yada eşine alıcak. ön yargılı olmamak lazım

0|0
    0|0
  • Sevinirim, kokumu begenmisde soruyor diye. Cok kez sordular - hepde cevap verdim,. Nasil sorduguna bagli, kusura bakmayin cok güzel kokuyorsunuz, ne kullaniyorsunuz diye sora bilirdin mesela :D

0|0
    0|0
  • Soran olmadı ,çok mu şey kaybettimm.:)

0|0
    0|0
  • Çantayı kafasına geçirirdim. Sağ kroşe, sol kroşe. tekme tokat allah ne verdiyse. Günün tüm hırsını aldıktan sonra, pardon der, markayı söyler yoluma devam ederdim. :)

0|1
    0|0
  • Solerım

0|0
    0|0
  • Söylerdm.

0|0
    0|0
  • söylerim napim.

0|0
    0|0
  • Madem kibarca sormus bende kibarca cevap verirdim.

0|0
    0|0
  • gel kokla :D

0|0
    0|0
  • Beğendi bir tanıdığına alicak herhalde falan diye düşünür söylerim tabii abaza gibi görünüyorsa o sırada sanane falan derim :D

0|0
    0|0
  • söylerdim

0|0
    0|0
  • Cevap veririm ne var bunda:)

0|0
    0|0
  • kibarca sorduysa gayet kibarca cevaplarım :)

1|0
    0|0
  • parfüm kullanmıyorum.

0|1
    0|1
  • markasını söylerdim beğendiği için kokuyu sevinirdim :)

0|0
    0|0
  • söylerdim

0|0
    0|0
  • söylerdim

0|0
    0|0
  • beğendiğini düşünüp gülümserdim

0|0
    0|0
  • sorarsa söylerim :)

0|0
    0|0
  • Son pişmanlık fayda etmez.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevgilim için hem bir kıyafet, hem de parfüm sormuşluğum vardır. İki durumda da gayet güzel cevap aldım hem de detaylı biçimde. Şuradan şu kadar aldım, şuraya da bakın vs. vs. Sanırım nasıl sorulduğu önemli.. :)

0|0
    0|0
  • kızlar ve tepkileri :) moruk yani bi kızın yelkenleri indirdiği tek yer ona iltifat edilen ona kendini iyi histettirici davranışlarda bulunduğun anlardır parüfmünü sorman onu kendini iyi hissetmesini sağladığı için memnuniyetle saan olumlu bi cevab verecektir keske sorsaydın :)

0|0
    0|0
  • Dün kızın biri bana sordu bende adam akıllı söyledim. Doğru düzgün soruldugu sürece bence her ıkı tarafda rencıde etmeden cevap vermeli :)

0|0
    0|0
  • ben olumsuz bir yan goremedim keşke sorsaymıssın. genelde soyluyorlar.

0|0
    0|0
  • "bi' sigigit abaza yhaaaaaaaaaa bakışı" ve ardından gözlerini devirerek söylenip kıvırta kıvırta yürümek...

0|0
    0|0
  • Üf snne be slk .s.s

0|1
    0|0
  • önce kokla sona kökle demezlerdi heralde :D

0|0
    0|0
  • bak demekki muhabbet etme taktiği olabilir herkes söylerim diyo la

0|0
    0|0
  • keske sorsaydın kızlar sorulmasını sever ama sonra niye der sana :))

0|0
    0|0
  • Etkili bir yöntemmiş demekki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...