Askerliğinizi nerde yaptınız?

Sevgılım seneye gıdıyo askere :(

Hangı sehırdeydınız nereye dustunuz? gozlerınızın onunde arkadaşınız şehıt oldu mu :(

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

• off benım sevdiğimde gitcek.. arkdşlarmn sevgilisi gitti çok zor diyo napılır o durumda bilmiyorm :(

1|0
    0|0
    • hergun mesaj atması hergun konuşamalar hıcbırı olmayacak.ben eve gec gıtmesın başına bısey gelır dıye korkarken ondan 1 bucuk sene haber alamıcam :(

• Allah yardımcımız olsun

Erkekler Ne Diyor 15

• Kötü düşünme, herşey olacağına varır . Sevgiline iyi hissettir . Onun da iyi hissetmesini sağla . Hayırlısı ile gidip gelir ama askerlik, özellikle er olarak yapanlara cidden zor . Sen şimdilik kötü düşünme, iyi hissettir ona . Hadi bakalım kolay gelsin .

0|0
    0|0
  • Şanlıurfa/merkez 20 Zh tug kom Muhabere mrk çvş =)

0|0
    0|0
  • benim trakyadan acemi birliğim izmire çıktı ve izmirde 3 ay eğitim aldıktan sonra tunceli 4.komando tugayına gittim tunceli bilirsen pkk nın olduğu yer gözümün önünde şehit vermedik ama aynı tugaydan askerliğim boyunca verdiğimiz şehitler oldu ne yazıkki çok şkr sağ salimde bitirdim şimdi sevgiline gelince herşey şans antalyada,da askerlik yapabilir ankaradada şans işi

0|0
    0|0
  • Askerliğimi Mardin'de yapmıştım Allaha şükür herhangi bir arkadaşimda şehit olmamıştı Arkadaşınızada Hayırlı teskereler diliyorum...

0|0
    0|0
  • desene ilişkinizin bir senelik ömrü kalmış.

0|0
    0|0
  • daha 18 imdeyiim :)

0|0
    0|0
  • Zorunlu askerliğimi Amasya'da yaptım. Şu an yine askerim. Şırnak Silopi'deyim:-)

0|0
    0|0
  • Kars-Kağızman İlçe jandarma ..

0|0
    0|0
  • ığdır...

0|0
    0|0
  • Bilecik:)

0|0
    0|0
    • Atış alanlarında ot yolduğumu biliyorum ağustosta ilk gittiğim zamanlar =)) alt devre geldiğinde zaten elimizi çektik 3 ay yardırdık sonrası klimalı odada pc başında haberci olarak bitti =) koğuşlarda klimalıydı zaten sıcağını görmedim =D

• İyi geçmiş senin askerlik:) Kebaplar nasıldı;) Sabah kahvaltıda ciğer kebabı yedin mi;)

• g.antep 5. zırhlı tugay

0|0
    0|0
  • burdur

0|0
    0|0
  • Erzurum-oltu

0|0
    0|0
  • Iğdır.

0|0
    0|0