Galatasaray bu sene küme düşer mi? Galatasaray küme düşse sevinir misiniz?

Galatasaray bu sene ligde felaket bir sezon yaşıyor. Galatasaray küme düşse sevinir misiniz?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi bakın ben bir Fenerbahçe taraftarıyım..

Fenerbahçe küme düşse üzülür müsün diye sorsanız, cevabım "Kesinlikle üzülmem" olur..

Çünkü, ben üzülmek istemiyorum.. Üzülme kavramını, farklı şeylerde yaşamak isterim.. Mesela, açlıktan ağlayan çocuklara, hayvanlara yapılan kötü muameleye, dünyamızda yaşanan şiddet ve savaşlara üzülürüm..

Eğer gereksiz şeylere üzülmeye başlarsam, o zaman üzünülmesi gereken şeylere üzülme duygumu yitiririm..

Fenerbahçe veya Galatasaray küme düşerse, bu onların kendi açmazları yüzünden olan bir durumdur.. Onların kendi açmazları yüzünden olan bir olaya ben niye üzüleyim ki..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevinecek kadar aklımı yemedim daha..galatasaraylı değilim bu arada:)

0|0
    0|0
  • Çok üzülürüm:((

0|0
    0|0
  • Her ne kadar koyu bir Fenerbahçeli olsam da Galatasaray gibi bir takımın küme düşmesi beni üzer yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Adamlar biz galatasaraylıları rezil etti bu sene. Düşsünler inşallah belki adam olurlar başkanından malzemecisine.

0|0
    0|0
  • Her nekadar bir Beşiktaşlı olarak nefrette etsem düşmesini istemem.avrupa kupasını kazanan tek kulüp takdire şayan işler yaptı.bir başka türk takımı avrupa kupasını alana kadar türkiyenin en iyisidir daima.takdir ettiğim özendiğim bir kulüptür Galatasaray.her büyük kulüp zaman zaman yaşar böyle durumlar çok takmamak lazım inişin çıkışıda vardır çıkışın inişi olduğu gibi.ama çok şükürki Beşiktaşlıyım:)

0|0
    0|0
  • üzülürüm

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim ama galatasaray düşsün istemem,3 büyükler denilen kavram ligimizi seyredilebilir kılıyor, fb, gs ve bjk olmazsa ligde olmaz nerde rekabet orada daha çok başarı..

0|0
    0|0
  • tabiki hayır o kadar da değil bir fenerbahçeli olarak içimde bir hüzün seziyorum bu konuda acıyorum galatasaraya özellikle hagiye

0|0
    0|0
  • galatasaray küme düşsün adnan polat gitsin fener ile anlaşmaya giren başkana ihtiyacımız yok ben kombinemi kırdım o haberden sonra neilli istiormuş peh yazık ya yazık !

0|0
    0|0
  • Sivas Cimbom el ele hep beraber kümeye :D

0|0
    0|0
    • gelecegi önceden görmüşünde yanlıs olmus biraz sivas fener ele ele kümeye muhahaha

Yükleniyor...