Tipik türk erkeği ve de kadınını nasıl tanımlarsınız?

boyu posu, güzelliği tipsizliği, bağnazlığı açık görüşlülüğü hayata bakışı vs. vs. sizce bizim kadınlarımız ve erkeklerimizin genel özellikleri neler? memnun olup olmadığınızı da yazın lütfeynn

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tipik Türk erkeği:

Kızlık zarı,futbol,ihaleli batak,kıskançlık,despotluk,yobazlık (son 10 yılda),hizmet görme eğilimi,abazalık

Tipik Türk kadını:

Trip,Naz,İnat,Çemkirme,Aldatma (gözle ama her an),Değer görünce şımarma,Marka takıntısı,Sosyete pazarları,sürtünerek hamile kalma dürtüsü

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben çirkin bir topluluk olduğumuzu düşünüyorum. Kadın erkek farketmiyor. Gerçek bir çegiciliğimiz yok. Kişilik olarak, kimse gerçek anlam da kendisi değil. Bu sitedeki yorum ve düşüncelerle kıyaslarsak herkes dobra, herkes kültürlü, kızlar erkeklerden şikayetçi, erkekler kızlardan. Öbür taraftan bakınca herkes aşık, herkes ölüp bitiyor karşı taraf için. Sanırım erkeklerimiz çok düz mantık, kızlarımız çok avrupa hayranı. Aslında çok ironi bir durum ortada.

0|1
    0|0
  • Zora girince Osmanlı balonlarına sığınan insanlarız.

0|0
    0|0
  • sureklı kendımızı kültürümüzü asagılayan bı mılletız. türk kızlarını begenmez türk erkeklerı sankı kendılerı türk anadan cıkmamıs gıbı. genel olarak evet guzel degılız ama bu ezik bı karakterımız olacagı anlamına gelmez, en kötu seye de sahıp olsak bıze aıt olana deger vermelıyız, cunkı onu da kaybedınce ellerınız bombos kalacak. Ahlak anlayısımız bozuk, cunkı ınsanların ahlaktan anladıgı bacak arası. önyargılıyız bırbırmıze karşı tahammülümüz sıfır, acımasızca yargılamayı biliyoruz sadece. bırı düşerse bız de ezmek için sıraya gırıyoruz onu. o kadar ben merkezlı yaşıyoruz ki, ben duamı ettım namazımı kıldım ok ben iyi bırıyım namusluyum dıgerlerı tü kaka hıh! dıyen mılyonlar gosterebılırım size. ERKEKLER ıcın ıse şunu söyleyıp bıtırıyorum; o kadar karaktersız kı bazıları sıfır secıcılıge sahıp, her türlü kızla muhabbet etmek yatıp kalklmam muhabbet etmek ıcın kırk takla atar, ama en cok ınsanları ayıran kasar beyaz peynır dıyen de onlar. arkdaslar önce ınsan olun, sonra vay efendım ben nıey yalnızım nıye mutlu degılım demeyın. azıcık objektıf olunuz. okuyun kardeşim ya, her gecen gün bozulan yenı ahlak kuralları getırılen bı toplumda kendı kurallarınızı kendınız koyun, sürü psıkolojısınden sıyrılıp azıcık da vıcdanınıza beynınıze kulak verın.

3|0
    0|0
  • önce kadınlardan başlıym: türk kızları hakkında orospo dersiniz sürekli rus kızlarıyla kıyaslarsınız onlar daha güzelmiş daha namusluymuş türk kızları yok öyle yok böyle boyları kısaymış.. uzun boya ne yapcaksınız aklı olsun .. oysa türk kadınları bakımlı güzeldir bence bak genç kızları demiyorum genel olarak türk kadınalrı diyorum hiçbi kadın türk kadını gibi kocası için saçlarını süpürge etmez ev işleiyle uğraşmaz... tabi tamterside olabilir kötü kadında olabilir ama geneli böyle türk kadını herşekilde evine çocuklarına kocasına düşkündür..Türk erkekleri aslan gibiler herkesten +1 önde yakışıklılar amaaaaaaaaaaa... Allah herşeyden vermiş onlarada biraz akılları eksik malesef çok büyük bi acı rus kızları rus kızları diye ölüp bitiyorlar oysaki onların umurlarında değiller onları övüp türk kızlarını aşşalamaktan zevk alıyorlar..işte memnun olmadığım tarafı bu onlar türk kızlarına orospo çirkin minyonlar derler ama rus erkekleride ne kadar şanlı olduklarını söylerler rus milletin içinde yaşayan biri olarak bunu söylüyorum yalnızca rus erkekleri değil ve sadece erkeklerde değil başka yerlerdede türk kadınları çok seviliyor ve beğeniliyor...genel olarak konuşim TÜRK insanları en güzel insanlardır kızlarımızın çoğu güzel bebek yüzlü boyları kısa olsada.. erkeklerimizde aslan gibi ne mutlu türküm diyene ne mutlu bize ... huuuuh bitti biraz konuyla alakalı olmadı ama :P

0|0
    0|0
    • evet ya senin bu rus kızlarına düşmanlığının sebebi nedir.böyle bir nefret görmedim :D

• Asıl Rus kızlarının adı çıkmış bir kere, Türk Kızlarımızın da böyle giderse geleceğini pek parlak göremiyorum. Allah önce ailelere din-iman-güzel ahlak versin, sonra da o ailelerin evlatlarını aynı şekilde yetiştirmelerini nasip etsin...

• kıskançlık mı nefret mi? hayır niye rus kızlarından nefret edeyimki :D arkadaşlamın çoğu rus çok iyide anlaşıyoruz onları seviyorum onlarda beni :D ben ordaki kızlara acıyorum sadece ne olursa olsun kendi kızlarınızı aşşalamak küçük düşürmek güzel değil

Erkekler Ne Diyor 7

• Tipik Türk Erkeği: Göbekli,duygusuz ve odun (Göbekli değilim ama diğer maddeler bende fazlasıyla var)

Tipik Türk Kadını: Sıkboğaz,Tripli,Kırılgan

0|1
    0|0
    • öz eleştiri yapabilmek diye buna derim ben :)

• tipik türk erkeği :Genelinde azman bir kesim, giyim kuşam saçma sapan, ter kokan, tespih sallama mantığı ile büyüyen, şekilci.

tipik türk kızı : Kendini Cindy Crawford sanan, herkesin kendine yazdığını düşünen, erkeklerin hepsini abaza gözüyle bakan, burnu Kaf Dağında dolaşan, yanlarına yaklaşılması dünmya ile gökün birleşmesi kadar zor bir nokta olan, kimi zaman ukala ukala cevaplar verebilen bir tip

Genel olarak türk insanı : sıcak, ılımlı, canayakın, sohbeti hoş, misafirperver, alçakgönüllü bir tip.

Çelişkili tiplemelere sahibiz :))

0|0
    0|0
  • ego tatmini,naz,peşinden koşturma...

0|0
    0|0
  • yaşadığı yere ekonomikmdrumuna ve dogdugu yıla göre inanılmaz dereecde uc noktalarda olan bir millitiz. tanım lmamak mümkün değil...

0|0
    0|0
  • kıllı, göbekli bıyıklı bir Türk erkeği canlanıyor kafamda :D

0|0
    0|0
  • bence erkekler kısa,kel ve göbekli hatta böyle olmayan tipleri esnaflar odasına kayıt etmiyorlar :)) kadınlarda evlenene kadar iyi,evlendikten sonra evrim geçiriyorlar :p bir salıyorlar kendilerini evrim teorisine inanası geliyor insanın :D

0|0
    0|0
  • erkek amele kadın mal

0|0
    0|0
Yükleniyor...