Sevgilimin ailesi....Kaynanamla ilişkilerim

arkadaşlar ben nişanlıyım ve nişanlım uzak yerde nişanlımın dayısının oğlu evleniyor bizi de davet ettiler bizde gidicektik ancak nişanlımın annesi düğünden bir gün önce arayıp gelip gelmediğimizi sordu annemde gelicez dedi işte size gelip ordan gidicez o da demişki ben erken gidicem yemek yapıcam filan sen kardeşinin evinden gel orası yakın demiş sonra istersen kınaya gelme düğüne gel ertesi günüde erkek misafirlerim olucak ya şimdi ne yapalım gitsek mi gitmesek mi insan gelinin ailesine bu yapılırmı insan gelin birlikte burdan gidelim gel kınaya gidelim akşam burda kal filan demez mi ya onlara gidmeyelim diye söylediklerine bakın annemde kızd düğüne gitmiyor benimde işim olduğu için gitmiyorum sizce kim haklı

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Şimdiden size patronun kim oldugunu gösteriyor. (gelin-kaynana olaylarının %90 ında kaynanalar haklı oluyor, bence iyi yapıyor)

0|0
    0|0
  • önce yazmayı öğren

0|0
    0|0
    • sus belkide hakı bu kızgınlıkla nasıl yazdığımı bilemedim

• Kaynananın düşüncesini fikirlerini huyunu suyunu bilmediğim için yorum yapamıyorum ama böyle demesi tabiki normal değil ...

0|0
    0|0
  • ne acayip insanlar var :)

0|0
    0|0
  • Kıt mış biraz .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• siz haklısınız tabii gelın sonucta . gitmeyin düğüne falan biraz anlasınlar

0|0
    0|0
  • bence sen ilişkini bi gözden geçir hatta bitir çünkü ileride de böyle olacak:)üzgünüm:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...