Bana iddaa oynamayı öğretirmisiniz :) ?

Yani az çok biliyorum ama şu alt üst kavramını çözemedim bir türlü yardımcı olursanız çok minnettar kalırım :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• ALT : Maçta 3 golden daha az gol olması lazım. ÜST : 3 gol veya daha fazlası olması lazım.

0|0
    0|0
    • yani mesela üst oynadık ama iki gol atıldı o zaman olmuyor dimi doğrumu anladım :D

• acemi şansı diyorsun :D:D tekrar teşekkürler :) birde tutuyormuş varyaaa :D

• Aynen , bol şanslar !

Erkekler Ne Diyor 11

• Neden iddaa oynamayı ogrenmek istiyorsun ben yillardir idda oynuyorum, en iyi ben ogretirim kimseye guvenme bendeki maclar saglam, sor millete kac kere idda tutturmus ben son bir hsttada 40 lira 337 lira ve 100 lira aldim

0|0
    0|0
    • ben öğrendim saolsunlar :) sanada bol şanslar dicem ama pek şansa ihtiyacın yok gibi duruyor :) aynen böyle devam o zaman

• yok ya önce bir öğrenmem lazımdı daha hiç kupon falan yapmadım bide bayilerden de oynayamıyorum ne biliyim dalga geçiyorlar ne işin var falan burada diye sanki idda sadece erkekler içinmiş gibi..

• Hangi sehirdesin internetten oynamayı ogretebilirim sana aynısı

• Sergen’in sosyal sorumluluk anlayışını gösteren bir diyalogdan!
    Muhabir: Sergen 10-12 yaş arasındaki çocuklar İddaa oynuyor, ne diyeceksin?
    Sergen: Almanya’dan uzak dursunlar, çok sürpriz oluyor.

0|0
    0|0
  • 3 çeşit üst var 1,5 2,5 3,5 toplam gol bu sayıyı geçerse üst olur örneğin normal üst oynadın maç 2-1 bitti 2+1=3 olduğu ve 2,5 geçtiği için üst oluyor diğerleri aynı şekilde

0|0
    0|0
  • neyini çözemedin be

0|0
    0|0
  • olmaz dedikya

0|0
    0|0
    • bilmiyorsan dert değil kardeşim olmaz tabii

• Öğrenme Daha İyi BaşLarsan DuRamassın :D

0|0
    0|0
    • o kadar müptalası olmam sadece öğrenmek istiyorum en azından ortak konuşçak bir konu hakkında bilgim olsun

• Çok basit uzun zamandır iddaa bayii işletiyorum benimsiyorsanız sora bilirsiniz..

0|0
    0|0
  • Bence sen elinin hamuruyla bulaşma bu işlere :)

0|0
    0|0
    • deme öyle ya merak :D

• baya bir bilgi sahibi oldum aslında :D yinede teşekkür ederim saol :)

• Rica ederim :)

• bence hiç öğrenme yararlı birşey değil :D

0|0
    0|0
  • Tamam sor ogretim tek tek

0|0
    0|0
    • şimdi öncelikle şu alt ve üst kavramlarını anlatırmısın

• öyle deme geçiyorlar valla ne işin var falan :D saol aydında değilim ama yinede teşekkür ederim :)

• aydinda oynayanlar var ya 😁 nerdesin ki sen nerak ettim :)

• Tamam Mesaj atabilir mısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen eskiden napiyosan ona devam et guzelim

0|0
    0|0
    • eskiden iddaa nasıl oynanır hep merak etmişimdir.

• Kumar butun kotuluklerin eltisidir :)) sora yarin obur gun abla yetis at yarisi da oynuyom deme :))

• hahah tamam abla :D:D

Yükleniyor...