Bir kızın hoşlandığını nasıl anlayabiliriz?

Anlamıyorum ben bu kızları değişik bişeyler :D bi bakıyorsun hoşlanmıyomuş gibi davranyo bi bakıyosun hiç kafaya takmıyo gibi , bazılarıda çok utangaç hoşlandığını hiç mi hiç belli etmiyor ya bi kızın hoşlandığını nasıl anlarız kızlar ya off delircem varya :S

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• güzel giyinir seninle buluşurken

gözlerine bakar

sorular sorunca konuşur sana da sorar tabi ara sıra :)

sesi titrer

samimi olur

ama birader tüm kontrol sende olmalı ben çok kızla çıktım uzman oldum

bakımlıysan klasik giyiniyor ayakkabıların cillop gibi saçın da düzgün havalı gibiysen

erkekliğini iyi oynuyorsan ilgi alanın o karşında ki kızsa hep sorular soruyor dertlerini dinliyor akıl veriyor giydiklerini hoş buluyor nereden aldığını soruyorsan saçını güzel bulduğunu söylüyorsan okız senden asla vazgeçmez senindir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sn de haklısın kardş kızlarımız böle malesef şimdi baksan kaşar derler bakmasan çocuk çok tatlı böle bi ikilemde kalıolar.

0|0
    0|0
  • egolarınızı yükseğe çıkarmamak için belli etmeyenlerde var... ama kendilerini küçük düşürecek kadar belli edende

1|0
    0|0
    • yeterki kendilerini küçük düşürecek kadar belli etsin , hiç etmemesinden iyidir

• kıza göre değişir ya. ben mesela boşu boşuna umut bağlamıyım diye o adım atana kadar asla emin olmadan adım atmam. gerçekten istiyosa adım atar der beklerim ;)

0|0
    0|0
  • Bu soru 1500000 kere soruldu

2|0
    0|0
  • hehe anlayamazsın

0|0
    0|0
  • kizdan kiza degisir.genelleme yapilamaz ki :) bu erkekler icinde gecerli.. ben cok belli ederim arkadas.. bakarim,flört etmeye calisirim :) gülerim :) vb. ama dedigim gibi herkese göre degisir :)

0|0
    0|0
  • sana yakın davranıo we sürekli çevrendeyse hoşlanıyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aptal bunlar aptal net değiller belli olmuyo hiç onun için kızı uyarmak lazım ne istediğini anlayalım bende bundan şikayetçiyim bundan sonra tersliycem veya uyarıcam net olsunlar

0|0
    1|0
  • bakar bakar bakar bakar bakar bakar bakar bakar bizim türk kızları böyle sadece bakar trene bakar gibi bakar :):) erkekte başkasını bulunca oturur ağlar :)

0|1
    1|0
  • Şakak kemiklerinden anlıyorum

1|0
    0|0
  • Yürürken ellerini sallıyorsa hoşlanıyo sallamıyorsa hoşlanmıyo.

0|0
    0|0
  • Kuyruk sallar :)

1|0
    0|0
  • ağdalı bir koku yayarlar

0|0
    0|0
  • bakıslarından

0|0
    1|0
  • Takla atarlar.