Ciddi bir ilişki düşünen kimler var ?

Artık ciddi bir ilişki istiyorum? Sıkıldım günü birlik kaşar kızlardan?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş ! Peynirden,kaşardan bahsediyorsun. Ben açım diyorsun ? Sen böyle aparatif gıdalar peşinde koşarsan gerçek bir yemek yiyemezsin ! Ben bu olaya şöyle bir yorum yapmak isterim !

İnsanların aklı sevgi,aşk ve evlilikten yana epeyce karışık veya yaşam şartları bunlara sebep !

İnsanlar önce paylaşmayı ve saygıyı irdeleli ! Ne var paylaşmada ve saygıda ? Hayatın anlamı !

Çağımız insanı çok aç gözlü ve doyumsuz hale geldi ! Yemek,içmek,arkadaşlık,sevgi,saygı yok !

Oysa dünya üzerinde kaç insan aç yatıyor ? Kaç kişi pisi,pisine ölüyor? Bunlar çok acı gerçekler.

Aklınızı karıştırmak değil niyetim ama bir saniye durun ve düşünün ! Şuan nelere sahipsin ve sende olupta başkalarında olmayan neler var sende ? Mesela sağlığın ? Paran ? Huzurun ?

Arkadaşların ? Sevgin ve Sevgilin ? Aldığın nefes ve bu yazıyı okuduğun anda yaşıyor olaman ?

Oysa hasta olan,aç olan,hozuru olmayan,parası olamayan,ölen ne kadar insan var ?

Oturup şu an nelere sahipsen onlara şükür et ! Onlara sahip olamayan insanlar var !

Hiç kimse kendi kaderini yazmıyor ! Kaderini yaşıyor ! Bu gün bu yazıyı ben yazabiliyor ve sizle şu ana bu yazıyı okuya bilmişseniz bu sizin ve benim kaderimiz ! Bu günü göremeye bilirdik te !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• ciddi ciddi bir ilişki düşünmek mi, ciddi bir ilişki düşünmek mi? Ciddi mana da manasız konular, sanki protokol imzalıyoruz en başta çankayada

0|0
    0|0
  • galiba bu durumdan en muzdarip olan benim.karşıma hep ciddi düşünmeyeceğim tipte kızlar çıkıyo ben de bitecekse başlamaya gerek yok diyerek uzak duruyorum.yıllardır yalnızım bu durumdan sıkıldım ama olmuyo işte.bazen çok arıyorum biri olsa dertlerimi anlatabileceğim içimi dökebileceğim bunaldıkça yanına gidip iki lafın belini kırıp rahatlayacağım biri olsa diye ama yok işte naparsın..

0|0
    0|0
  • iyi aksamlar kusura bakma ama bu şekilde sorman ayıp olmus abicim be ben 23 yasındayım ama kızlarla senin gibi beraber olup ayrılsam bile kaşar kelimesini kullanmazdım çünkü her ailede anne kız kardeş yoksa bile akrabanda vardır tutup kaşar yazmışsın yakısıyormu 29 yasındaki insansın bu şekilde düşündüğün müddetçe gercek bi kız bulamazsın

0|0
    0|0
  • Çokkaşar yapıyodun sanki. :/ sıkılmış.

2|0
    0|0
  • ciddi bir ilişki bul kendine

0|0
    0|0
  • şimdlik hayır daha yaşıım kaç :p :D

0|0
    0|0
  • ciddiyetten uzağım artık

0|0
    0|0
  • he tüm kızlarda sıraya girmişti senin için...şimdi git bi yüzünü yıka kendine gel

0|0
    0|0
  • tam ciddi düşünyordm oluyordu direkten döndm :) yaşm 23, 30 suna kadar ciddi düşünmyorum ;)

0|0
    0|0
  • hayatının yanlışını yaparsın. düş kalk keyfine bak

0|0
    1|0
Yükleniyor...