Basketbol icin yardim lutfen?

Arkadaslar kardesim 17 yasinda basketbolcu 188 boyu ve 75 kilo sizce kilosu normal mi yoksa almasimi lazim ideal kilosu nedir birde body ile urasiyoor yorumlariniz icin simdiden tessekuler

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende basketbolcuyum da guard mı pivot mu forvet mi

0|0
    0|0
    • Bak hafif olup Hantal olanlarda var kilolu olup lebron gibi olanlarını da tanıyorum o Yüzden görmeden kesin bir şey diyemem

• Pekala fikirleriniz icin tessekurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim benimde yaşım 17 boyum 1.80 profesyonel basketbolcuyum Fenerbahçenin Alt yapısına hazırlanıyorum Kilom 65 Çok zayıfım kilo almya çalışıyorum onun en az 80 olması gerekiyor vbenim ise 75 ..

0|0
    0|0
    • Kime sorsak 80 de hantallasir biraz diyor 70 cm filan sicriyor etkiler hareketleri filan body salonundaki hocalarida oyle desi

• Beslenmene dikkat edebilirisin makarna balik yuklen idman oncesi sonra ye devamli

• Aynen konserver ton balığı yıyorum hergün bir tane gece yatmadan süt 3 tabak pilav bak bunları bir günde yiyorum en sonunda diyetisyene gitcem *

• Basketci dedigin uzun zayif olur zaten

0|0
    0|0
    • Zayif degil guard oynuyoe bide oyun kurucu kilo almasi lazim mi yoksa iyi midir ona gore program yapicaz ona

• Eger istiyorsa boyunu gecmeyevek sekilde kilo alabilir yani 88 kiloyu gecmeyecek

Yükleniyor...