Bu vücüt 3 ayda böyle olurmu? Resimli?

Boyum 1.92 kilom 67 şu an en soldaki gibiyim ne kadar zamanda sağdaki gibi olurum

http://hizliresim.com/LY07go

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Cok incesin karin kaslarin hatta adonis rahat belli olur ama cok zayifsin yani gogus kaslari oyle kolay kolay buyumez zaten. Bulk yap

0|1
    0|0
    • Bulk ne oluyo

• Kilo alip buyume donemi diyeyim. Anlasilan sporlar ilgili pek bilgin yok. bir arastir istersen, bol karbonhidrat bol protein ve esansiyel yaglarin alindigi kilo aldiran ama bunlari sporla birlikte kasa donusturen bir beslenme antreman donemi.

• Tamam saolun

• kilon çok düşük

0|0
    0|0
  • Çok zayıfsın. İlk kilo alman sonra başlaman lazım

0|0
    0|0
  • Zor biraz ya çok disiplinli olman gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kardeş genetik yapına bağlı kimisi 2 3 ayda yapar baya fark eder kimi 5 6 ayda kimş ise 8 9 ay ve alt yapıda şart ben 1.73 üm 65 kiloyum 3 ayda genetiymden dolayı çok kas yaptm herkes şaşırdı çabuk gelşen kas yapsına sahibim. ve displinli çalışma uyuma yeme ve boşalmaktan uzak durcan karbon hşdartını portein toznu eksik etmeyecen ben bodybulidng yapıyorum senin boyda uUzun kas yapman zor benm yaptımı seb 2 sene daha yapman lazım kısa boylular ddaha çabuk kas yapar.

0|0
    0|0
    • Birde kilo, almaya yemek yiyerek başlama evde otrup sabahtan akşama kadar zararlı iç, yağlanma olur sonra kısaca göbeklenirsb salona gşt

• Tamam saolun fitness * gideyim

• Dostum en azından 75-80 kilo olmalısın. Zayıf olup kas yaparsan zaten kötü durur. Öncelik kilo almak olsun. Bana kalırsa yarım yamalak kasın olacağına hiç olmasın daha iyi

0|0
    0|0
  • o boy ve o kılo ıle ksınlıkle en soldakı gıbı degılsın kardesım :) lakın 1 sene icinde olabılırsın

0|0
    0|0
  • soldaki adamın göğüs ve omuz kasları var yalnız. o adamın alt yapısı varmış. sende yoksa 3 ayda imkanı yok.

0|0
    0|0
  • steroidle olur

0|0
    0|0
  • başkan 1,92 67 kilo naptın sen. ben 1,74üm kilom 72 sporla (fitnes, boks, yüzme) . senin en az 80 olman lazım :D

0|0
    0|0
    • 80 -85 olsam vücudum nasıl olur

• fitness yap. hem atletik hem hatlı vucutlara sahip olursun. hemde sağlıklıı. kiloyu yağ olarak almamaya calış kardeşim.

• Tamam saolun

• Bune olum 67 kilo nedir ek takviye alman gerekir

0|0
    0|0
  • 3 ayda böyle olmaz olduktan sonrada bu kadar ince bacaklarla daha ileri gitmez

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • 3 ayda olamazsin en az 6 ay

0|0
    0|0
  • İstikrarlı bir şekilde spor yaparsan 6 ayda gözle görülür biçimde olur.

0|0
    0|0
  • Olursun ama disiplin lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...