Spor yapan kişiler daha mı çekici oluyorlar?

Bana daha çekici gibi geliyorlar düşünüyorum da kendine çok iyi bakıyor daha sağlıklı dikkat ediyor yediklerine. Sürekli hareket halinde filan diğerlerine göre bir adım daha öndeler sanki.

1|0
184|135

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 183

• Ama spor yapmayanların gözünde ''Kezban'' oluyoruz. Anneciğim 48 yaşında olmasına rağmen benden fit. Kadının kaldırmadığı ağırlık yok. Bebeklikten beri aşılamış bize sporu ben sırtına biner kendiside şınav çekermiş gariban anam. Sağlıklı ve fit olmasını spora borçlu.. 22 lik kızlara taş çıkartır.

Ben şimdi spor kategorisinde elimden geldiğince yardımcı oluyorum. Maddeler halinde yaptığımı yazınca ''Ayyy kezbn. d. d. özgüvensiz güzel değilsindr ondn vuct ypıorsundur. d. d.'' diyorlar.

Hey gurban olduğum Allam.

9|15
    4|4
    • Spor iyidir. Devam kim ne derse desin takma.

• Baban çok şanslı desene:)

• annene sorsana kayinvalidem olurmu @Rosebud

• Bildiğin spor yapan insan görüyorum ben

0|2
    0|1
  • Soğuk havada abdest alan genç kadar kimse çekici olamaz :D

0|6
    0|0
  • Kas çekici gösterir

0|3
    0|0
  • vücut fitleşti mi çekiciliği de artıyor.

0|4
    0|0
  • Sporu hayat felsefesi edinmiş insanları çekici buluyorum. Hayata bakış açıları bile daha pozitif. Daha başarılı, çalışkan oluyorlar sanki. Enerjileri herşeye yansıyor. Hem fiziksel hem ruhsal olarak daha sağlıklılar...

0|0
    0|0
    • sadece spor konusunda pozitifim başka hiçbirşey yolunda değil hiçte öyle değil :D

• 18 yaşında herkes psikolojik bunalımda oluyor zaten sıkıntı etme geçecektir şükret haline :) sağlam kafa sağlam vücutta olur sağlığın yerinde olsun gerisi hallolur

• Sporu sağlık amaçlı yapan her insan bir adım öndedir benim gözümde. Sırf sosyal medya hesaplarında paylaşılan bir koşu bandındaki ya da pilates topu üzerinde çekilen fotoğraflar popülarite arttırma, gösteriş amaçlı spor yapıldığının göstergesi. (Teşvik amaçlı da paylaşılmış olabilir ama kiminin amacı tamamen "like"lanma) Sporu spor için, sağlık için yapana helal olsun derim. İnsanın hayatında bir moladır spor, yoğun hayat temposuna daha dinç devam etmek adına spor yapmak iyidir. Sporcu biri olarak spor yapmayan kimse kalmasın derim :)) [Kamu spotu gibi oldu:]

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yo ne alaka

0|0
    0|0
  • herhalde canım yani , şimdi yani spor yapmış vücutla diğeri bir olmuyor. Allah vergisi zayıflığı olan arkadaşlarım var ama onlarda kaknik gibi (iskelet gibi anlamına gelen kendi ürettiğim kelimem) zayıf ama şekilsizler. Ama spor yapanın duruşundan bile belli olur. Ya da yapmıyorsa sporunu, normal kadın ölçülerinde kalabilir sıkıntı yok bence

0|1
    0|0
  • olablir evet bende spor yapıyorum yaptığımı söyleyince erkek arkadaslarım hadi beee diyip gözlerini pörtletiyo

0|0
    0|0
    • Ahaha pörtlek gözlü erkek arkadaşlarının görüntüsü hoş olmuyordur 😄

• hee o bitaraftan laf ediyo merak etme :)

• Tamam ben bıraktım o zaman zaten aynıyız onunla.
      Mutluluklar size 😄

• Sporu hep kilo vermek amacli yaptigim icin olmuyor. Ama yine de severek yapıyorum salon sporlarini sevemedim ama bir . Bnce erkeklerde cok da fark etmiyor spor yapani yogun kaslari olmadigi sürece. Çünkü erkeklerde popo göbek olmadigi surece hep normal oluyolar

0|0
    0|0
  • vücut geliştirme falanda sayılıorsa evet

0|0
    0|0
  • Ben çok spor yaparım, ama alakası yok bence. Söylemek istediğin fit insanların çekici olması olmalıydı. Vücudumun langır lungur olmasından rahatsız olurum şahsen ben. O yüzden düzenli spor yapmaya çalışırım. Sıkı bir beden vazgeçilmez, herkes için. Umarım yardımcı olmuşumdur. Hayatta bol şans :)

0|0
    0|0
  • Sporu kendine reklam yapmayan erkekler evet çekici, ancak herkes yapıyor diye, gösteriş amaçlı spor yaptığını anladığım erkek itici geliyor bana ^.^

0|1
    0|0
  • Kararında spor yapan erkekler gerçekten çekici. Ama soyunup gay gay kasları gösteren herifler bir o kadar itici. Fit gözükeyim derken kadıköydeki balona dönüyolar.

0|2
    0|0
  • Etkisi olur tabii.

0|0
    0|0
  • kendine bakan biri her zaman bir adım öndedir ve spor yapınca karşıdaki kişinin vücudu daha formda olur göze hoş gelir her giydiği yakışır :D

0|1
    0|0
  • Spor yapan kişilerde farkettiğim şeylerden biri de kendine olan güvenleri ve iletişimleri her zaman 1-0 öndeler benim için

0|1
    0|0
  • Spor yapıp da kendini o mekanlarda çekmeleri ellerinde tel, kasları gösterme çabası felan çok yapmacık geliyor. -_-
    Ama öteki türlü gayet hoşlar..

0|0
    0|0
  • Evet cılız bir vücuda nazaran fit bir vücut her zaman daha çekicidir. Lakin fiziğine bakmasını biliyorsa ruhuna da iyi bakmalı. Onu da beslemeli. Yoksa içi boş kastan hayır gelmez :/

0|1
    0|0
  • Tabii ki daha çekici oluyor

0|1
    0|0
  • Kesinliklee...

0|0
    0|0
  • Doğru teşhis 👍💪🏂

0|0
    0|0
  • kesinlikle öyle kendini beğeniyosun falan ama ben cok üseniyorum arkadaslar ya spor yapmadan fit olamazmıyız...

0|0
    0|0
  • Harika oluyor. Ayy o kaslar...

0|1
    0|0
  • spor yapan erkek daha çekici olur belki ama ergenler gibi kas yapcammm kas yapcammmm diye delirenlerden değilse :)

0|0
    0|0
  • Evet aynen

0|0
    0|0
  • fit oldukları kesin. çekici olma hususu tartışılır.

0|0
    0|0
  • duruş bile farklı oluyor spor yapaınca

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    153

Erkekler Ne Diyor 135

• haklı olabilirsin, çok da zeki oluyorlar..
    http://i.hizliresim.com/oAjzOo.jpg

2|3
    0|2
  • Bilinçaltında gerçekleşen bir hesaplamanın sonucu olarak ortaya çıkıyor bu durum. Spor yapmayan bir insan hımbıl, kendi başının çaresine yapamaz imajı uyandırırken spor yapan insan sahip olduğu görünüm sayesinde içimizdeki ilkelliğe hitap ediyor. Sportif bir vücut ilkel zamanlarda hayatta kalmanın ön şartı olan kuvvet, avcılık, yeterlilik gibi kavram ve durumları çağrıştırıyor.

0|0
    0|0
  • Evet daha çekici oluyorsun. Zayıf bir adamla ya da göbekli bir adamla, kaslı fit vücûd kıyaslayınca görünüş açısından daha iyi duruyor ve Özgüven katıyor bu sebeple çekici gözüküyor. Spor yapmayan kişilerden, bazılarıda sırf çekemezlikten, yok işte kas yığını, yok zeka geriliği yaşıyorlar falan filan. Bunlarda ne kadar dikkat çekici OLDUĞUNU gösteriyor spor yapanın.

2|0
    0|0
    • Bazıları da gösteriş meraklısı oluyor. Onlarda itici gösteriyor bence.
      Bak kaslarım var ya da bak böyleyim gibi.

• Tamamdır kardeşim öğrenmiş oldum.

• Bazısınında gerçekten vakti olmadığından yapamıyor haftalık 1 gün izninide spora harcamak istemiyor dinlenmek istiyor tanıdıgım cok insan var bende onlardan biriyim ama günde 250 barfiks mutlaka çekerim

• Saglik için spor, spor yapan insan duzenlidir, kendisinin aşcisidir, disiplinlidir. İki kol kasi yapicam diye ilk haftadan 20kiloyu alan çekici filan değil.

0|0
    0|0
  • Daha fit bir duruşa sahip oldukları için, Evet..

0|0
    0|0
  • Spor yapan insan fit gozukur. En onelisi eger guzel bir vucud yaparsa elbiseler uzerine tam oturur. Bunun dışında spor insana sadece dış ozelliklikler katmaz. Emin olun insanin konusma tarzina kadar bile degistirebilir. Insana ozguven getirir. Bu sayede insan kendini sporla geliştirdiği gibi baska konularda gelisme gerekliligini anlar ve daha kolay gelişir

0|0
    0|0
  • Daha çekicı olur tabi ama bu işle kafayı yemediği sürece iyi olur vûcuttan daha onemli şeylerde var kişi kendini geliştirmesi şart

0|0
    0|0
  • Sen ne deyon be adam. Benim anneannem 75 yaşında arkasında saman yükünü alır dik bayırları çıkar. O kadar sağlam ki yorulmak bilmez. Kendi çivisini kendi çakar o yaşta olmasına rağmen. Şeker hastalığı dışında hiçbir hastalığı yok. Sabah akşam ekinlerle uğraşır. Bunu küçüklüğünden beri yapar. Vücudu alışmış. Kilosu da yok. Benden daha sağlam olduğunu söyleyebilirim. Bu yaşta spor yapmanın faydalarını sadece bu yaşta değil ileride de göreceğiz...

0|0
    0|0
  • tabii ki çok daha çekici oluyorsun, spor yapan birisi olarak sporum avatajlarından birisi bu, ama spor yüzünden çok terkedildim, genelde gündüz okul akşamları sporda olduğum için, kız arkadaşın olduğu zaman fazla vakit ayıramıyorsun, 2 saat spor salonundan kan ter içinde çıktıktan sonra birde kızın tripleriyle uğraşamıyor insan, spor salonundaki kızları kıskanıyorlar en çok zamanla aşırı kıskançlığa dönüşüyor ve tekmeyi yiyorsun.
    bir diğer tipte seninle değil sadece kaslarınla çıkan kızlar. Ki bunlar aşırı derecede sinir bozucu oluyor.

yani eğer spor hayatınızın büyük bir bölümünü oluşturuyorsa, kız arkadaşla yürümüyor, ya da ben beceremiyorum, o yüzden sağlık için yapıyorum sadece

0|0
    0|0
  • Sixpacksleri gördüğüm zaman benim bile için gidiyorsa bayanlar ne yapsın...

http://i.hizliresim.com/YvD3ak.jpg

2|0
    0|0
  • Bir fit olamadım gitti.

0|0
    0|0
  • 2 yıldır sporla ugraşıyorum. İlk başladıgımda çok yaglarım vardı dengesiz besleniyordum. Şu anda baya kilo verdim Kick Boks , Wushu, Mai Thai teknikleri ögrendim. Hayatım çok degişti diyebilirim. Bir çok başarılar elde ettim. Şu an ara verdim ama herkese sporu öneririm. Bakım konusuna gelince tabiki ben su dökülmüş gibi terliyordum. Antrenmandan sonra dogruca duşumu alıyordum , deodorantımı sürüyordum bir sıkıntı olmuyordu :)

0|0
    0|0
  • Evet yapan biri olarak soyleybilirim kesinllikle daha etki artiyor gozler daha dikkat cekici geliyor ama hava atmassaniz dahada cekici geliyor. hava icin kas yapanlar bosuna.

0|0
    0|0
  • Neticede kendilerine dikkat ediyorlar yani kendilerine saygisi var demekki

0|0
    0|0
  • sporu sadece neredesin denildiğinde salondayım demek için yapanlar var birde benim gibi saatlerini saatini ayırıp yemeklerini yanında taşıyan deliler var, kaslarını kullanmak onları beslemek her çalışmanda içlerinin patlayacak gibi kan doluğunu hissetmek boom işte olay bu işte spor bu.

0|0
    0|0
  • Tabii kiiii!!! ancak ona göre giyinerek tabii ki

0|0
    0|0
  • Açıkcası bu kas yapmış kızları hiç çekici bulmuyorum tamam biraz sıkılaşmak için spor yapılabilir ama çokta abartmamalı kızlar bence

0|0
    0|0
  • 3 yıldır spor yapıyorum kardeş kaslar falan baya bir belli oluyor artık

1|0
    0|0
  • Aynen öyle, fitness yapan kadınlar mesela.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle. Selülit yok, göbek yok, incecik bel daha ne olsun. Diğer açıdan cok sabır, disiplin ve fedakârlık gerektiren bir olay. Bir değil bikac adım öndeler.

0|0
    0|0
  • tabi ki , çünkü sosyal biri olduğunun göstergesi. sosyal insanlar daha bir ' çekici.

ondan ziyede fit vücütları ondan çekici

0|0
    0|0
  • Ben 10 senedir amatör lisansla futbol oynuyorum, bu sebepten dolayı çekiciyim diyemem..1 sene kickboks antremanı yapmışlığım var, bu sebepten dolayı da çekiciyim diyemem..2 sene de body building yaptım kilo alabilmek uğruna, bu sebepten ötürü de çekiciyim diyemem.. Bence bakışlar önemli :) Gözünün içine baktığım kişi kim olursa olsun ikinciyi de dönüp bakmaya mahkum oluyor nedense. (Övünmek için değil, öyle ahım şahım da bir tipim yok zaten)

0|0
    0|0
  • Hakkıyla yapana helal olsun denmeli benim için sadece çekicilikle sporun alakası olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Evet tabiki.

0|0
    0|0
  • Sportif insanların özgüveni de yüksek olur derler. Belki haklıdırlar. Ben de spora başlayacağım bir ara :(

0|0
    0|0
  • Çekici olmaktan nefret ediyorum.

0|0
    1|0
  • Spor yapıp terledikçe suratın oturur, kilo ve yağ kaybından dolayı sert ve görünmen gereken bir erkek gibi görünürsün kasların sana karizma sağlar egon arttığı içinde kendine güvenirsin ayrıca kişisel gelişiminide hallettinmi tamamdır dostum oldun sen :))

0|0
    0|0
  • 22 yıldır Aletli Cimnastik yapıyorum. Spor yapan erkeklerden kastın vücutlu erkekler ise. Kadının görüşüne göre değişir. Benim fikrim ne kadının nede erkeğin fiziğiyle beğenilmesinden yana değilim. Spor yapıp fit bir fiziğe sahip çok gerizekalı var ortalıkta...

0|0
    0|0
  • Spor yapan insanlar çekicidir.

0|0
    0|0
  • Biraz öyle oluyor evet

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    105
Yükleniyor...