Kilo ve boy uzatma?

Meraba arkadaşlar ben kız kardeşim için bir soru sormak istiyorum. 14 yaşında ve boyu 156-157 civarlarında kilosuda 54 boyuna göre kilolu olduğunu düşünüyorum ve boyunun kısa olduğu için çok ağlıyor... zıplıyor hareketler yapıyor bir aydır 2cm uzadı sadece sizin tavsiyeleriniz var mı bu konu hakkında ilaç tavsiye etmezseniz sevinirim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir ayda iki cm uzadıysa iyi, durun bakalım daha 14 yaşında ama çok sıkıntı yapıyorsa endokrinolojiye götürün. kilosuda fazlaymış doktor değilim ama metabolizması yavaş çalışıyor olabilir

0|0
    0|0
    • Yarın için randevu almıştım bende :) teşekürler yorumunuz için

• Evet fakat erkeklerde boyun kısa olması çok az rastlanıyor kadınlarda biraz daha fazla olduğu için benim gibilerde var denilip morallerini düzeltebiliyorlar erkeklerin böyle bir tatmin edici sözleri, topuklu ayakkabıları da olmayınca kısa olmak onlara çok zor geliyor. Ama bence bu hayatta daha kötü şeyler var allah hiç bir zaman hata yapmaz kısa veya kilolu olmanında bir Hayır vardır

• yoktur :) kısa olmanın ne hayrı olacak ablacım :D bence erkekte yetersizliğe sebep olur

Erkekler Ne Diyor 2

• Spor salonuna yazdır

0|0
    0|0
    • Ben işim nedeniyle köyde olduğum in oda burada kalıyor ve burada malesef öyle bir seçeneğimiz yok

• Youtube yararlanabilirsin

• Yapıyor işte 4 haftada iki cm uzadı neyse yardımın için saol

• imkan varsa voleybola yazdırın. yoksa spor salonlarında bu yaşlardakiler için boy uzatmaya yardımcı antremanlar oluyo onları araştırın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...