Soyağacım osmanlıya dayandığını öğrendim...

arkadaşlar bugün nüfus müdürlüğüne gittim..soyağacım osmanlıya dayandığını öğrendim..sonra ne olcak şimdi..

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anda saat 06:06 ve konu açılış tarihi "serseri87 (Yaş:25-29) Tarih: 5 dakika önce" yani 06:01'de

Bugün 00:00'da başladı yani 06:06 saat önce ve nüfus müdürlükleri bu saatler arasında kapalı. Bugünün Cumartesi olduğunu hesaba katmadım bile bak düşün.

Cevap vermek gerekirse -ki gerekmez- , bir şey olmayacak. "Hmmm Osmanlı soyundanmışsın gel bakalım sana külçe altın" demeyecek kimse.

Sherlock Holmes Mode : Off

2|0
    0|0
    • CUMA araştırdık işte cumartesi günü değil..yanlış açmışısız...kusurumuzuda gör o kadar

• Hanedan soyundan geliyorsun artık hata yapma şansın yok!

• hata derken

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Karga b*okunu yemeden kapalı nüfus müdürlüğünde ne işin vardı diye sorarlar sonra adama ...

0|0
    0|0
  • Bi' şey olacağını sanmam. Ne mutlu sana o zaman.

0|0
    0|0
  • Bişe olmucak

0|0
    0|0
  • Herkeste osmanlıda geliyor lan.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Padişahım çok yaşa.Dememizi bekliyosan rüya görüyon hafız :) Önce dedelerinin yaptıklarını yap sonra deriz..Bizim soyadımızı da Atatürk vermiş..Ee şimdi nolucak?

0|0
    0|0
  • bizimki nereye dayanıyor uzaylılara mı hepimiz osmanlıdan geliyoruz.

0|1
    0|0
    • birşey mi dedim sevincimi paylaştım..ne horlanıyorsun bana

• karagümrük benim ağzımdan öyle bir söz çıkmadı..sevincimi bağışladım..sen kendine o..ç.. diyorsun..ben sana öyle birşey demedim dedirttirmemde..şimdi o.ç lafını geri al kendi kendine küfür etme...rica edeceğim arkadaşım..benide kendine küfür ettin diye zan altında bırakma..hemen geri alıyorsun lafını

• Hayırlı olsun bır kurban kes bence=)

1|0
    0|0
  • bizde osmanlı toruunlarıyız ne yapak ölekmi

0|0
    0|0
  • Birşey olmayacak.Ayrıca nereye dayanmasını bekliyordun ? Çin ? Mayalar?

0|0
    0|0
  • Muhteşem Yüzyılda oynama hakkı kazandınız :D

0|0
    0|0
  • ha ha ha bu saat de mi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...