PİLATES kas yapar mı? Kaslanmasını istemiyorum?

Pilates topu ve Ebru Şallı'nın cd'sini edinerek evimde pilates yapmayı düşünüyorum. Zayıflama amacım yok. Sadece daha sağlıklı ve sıkı bir görünüme sahip olup stres atmak istiyorum. Düzgün bir duruş için. Fakat kaslanmasından korkuyorum. Pilates kas yapar mı?

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• şekerim hele bir erit sonra bakarız kas yapar mı yapmaz mı

0|0
    0|0
    • Neyi eriteyim ki?

• @erkeksihayvan omuz'u yakmak gerçekten rahatsiz edici diğer bölgelere göre, bacak zaten başlı başına sıkıntı abi baş dönmesimi dersin mide bulantisimi dersin herşeye neden oluyor:))

• alışmakla ne ilgisi var, sıkı bir görünüm istiyormuşsun sanırım eti puf gibisin ondan dedim.
      saldırganlığa gerek yok, sadece kas yapmanın öyle kolay olmadığını önce vücudunun hazır olması gerektiğini belirttim.

Erkekler Ne Diyor 5

• antrenman yaparak ya da pilates yaparak kas kütleni arttıramazsın, vücudu sağlam bir antrenmandan sonra düzgünce doğru besinlerle beslersen kas kütleni arttırırsın artı olarak kas yapmak diye bir şey yoktur kas zaten vücudumuzda vardır biz onun hacmini arttırıyoruz

0|0
    0|0
  • Yok kaslı olmaktan korkuyorumda böyle olmayam şöyle olmayam :D http://instagram.com/p/xsbZLuQ28a/?modal=true Hiç bir zaman bu kadın gibi olamıycaksınız kaslar her zaman sert değildir bunu unutmayın cahiller.

0|0
    0|0
  • Yapar ama. düşündüğün. gibi binktle. kazanımı oluşmaz

0|0
    0|0
  • pilates kas yapmaz. sadece fit ve sıkı görünmeni sağlar

0|0
    0|0
  • olabilir. kaslansın görende ne sanır kas öyle kolay oluşmuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pilates mevcut kaslarınızı geliştirir gncpilates. com

0|0
    0|0
Yükleniyor...