Keşke transfer etmeselerdi?

Taraftarı olduğunuz takıma transfer edilmeseydi keşke dediğiniz oyuncu var mı? Ya da bunu transfer ettiler ama hiç iyi bir oyuncu değil dediğiniz kim var?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray taraftariyim bu yıl bir pandev icin demistim onun icin kullanmistim ama iyi bir alternatif oldu gecen sezon da salih diye bir belamiz vardi kayseriden aldigimiz adamin ayagina top degince heyecandan oluyordu allahtan yolladik onu da :)

0|0
    0|0
    • Pandev çok iyi değil sanki :)

• Tabiki bunlain hepsi alametler :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Hali hazırdaki oyunculardan, yok...

Holosko belası vardı bir ara, hala bonservisi bizde.. Pusuya yatım, küfretmen için sezon başı kampına katılmasını bekliyorum..

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz.. Nefret ediyorum onun oynadığı futboldan, hareketlerinden.. gol kaçırma rekortmeni... gol kaçırmayı geçtim, ayağına aldığı topları da eziyo, kaybediyo.. Drogba "takımda çocuk ruhlu futbolcular var" derken burak ve selçuğu kastediyordu.. zaten selçuk ta burak geldikten sonra bozuldu..

0|0
    0|0
    • Selçuk ile Burak ın arası çok iyi belki gruplaşıyorlar ama yine de takımın ana damarlarından biriler :)

• Pandev dzemali varken sorumu bu ama cokda ustlerine gidilmedi :)

0|0
    1|0
  • Tabata ahh ulan yönetim o bokttann oyuncuya zamandın da 8 milyonE. verdik hayla ilk gün ki gibi acıyor şarrafsızım :(

0|0
    0|0
  • pandevv

0|0
    0|0
  • Emre Belezoğlunu geri getirdiler ya o günden beri pek fazla izlemiyorum maçları

0|0
    0|0
  • şu an ki transferden Pandev ve Dzemali..

0|0
    0|0
  • Pandev, Tarık, Olcan.

0|0
    0|0
  • Diego gereksiz, faydası yok.

0|0
    0|0
  • Son iki senede yaptığımız transferlerin %90 ı hangi takımlı olduğumu anlamışsındı :((((

0|0
    0|0
  • Pandev yerine Gekas olsun isterdim :)

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • krasic
    kadlec
    hasan ali
    serdar
    meireles

0|0
    0|0
    • Emenike gitsin ister miydin bazı taraftar memnun değil mesela?

• Öyle tabi 4. yıldız olunca daha heyecanlı bu yıl :))

• aynen oyle :)

• Emenike

0|0
    0|0
  • Sezer öztürk bjk te glmeseydi iyi olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...