Horlamanın çaresi nedir?

annem horluyo ve ben gürültüden uyuyamıyorum.hergün böyle bıktım artıkın yeter! yatağın kenarına felan vuruyorum uyansın sussun diye.10 sn sürüyo sessizlik.bağarcam artık.yokmu bu horlamanın bi çaresi.eczanede breathe right mı ne gördüm işe yarıyor mu bu meret bilen var mı?

Güncellemeler:
bi de bi durun deliği diğerinden küçük ondan da oluyo heralde
aha annem uyandı .kırcak şimdi kafamı bu saate kadar ne demeğe uyumadın felan.hadi iyi geceler herkese

0|0
14|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• breathe right burundan nefes alırken horlamalar için geçerli uyurken burun tıkanırsa vücudumuz otomatikman ağızdan nefes alıp veriyor. ama bazı insanlar uyuken ağızdan nefes alıp verdiği için gırtlaktan horlayabiliyor. doğuştan ağızdan horlamanın çözümüde yok değil yani. ama breathe right denemekte fayda var ve ayrıca bir kulak burun boğaz doktor'una danışabilirsin.

1|0
    0|0
  • Valla ben öğrenci evindeyken 8 kişiyle aynı odada yattığım için yaptığım şeyi söylim insanlar sırt üstü düz şekilde yatınca her türlü horluyor ya gidip sağa sola dönmesini sağlıyodum yada burnunu tıkıyodum bi kaç sn sonra kendi mecburi bir kıpırdama oluyodu o aralıktada uyumaya çalışıyodum :)

1|0
    0|0
  • ameliyat kesin çözüm değil

0|0
    0|0
  • Sevgili terbiyesiz.bir kiz arkadasim horladigimda burnumu tikamis nefes alamayinca gece boyu misil misil uyumusuz ;-)

Annen nakarat a gectiginde burnunu tika agzini tamamen acsin.birde annemin taktigide kafasina dokunmadan yastigin iki ucundan tutarak bebek sallar gibi basini yuvarla.bunda da sysuyirmusum ben.

Bu sorunun kesin ve net cevabi 2 profesor cerraha sorman.yada plastik cerrahina.burada kulaktan dolma ve yanlis cevaplar alirsin...

0|0
    0|0
  • Annen olduğuna şükret bence şimdi kaç tane çocuk annesini hayal ederek uyuyor.

2|0
    0|0
  • rahatsız etme kadını sen viyak viyak zırlarken o uyuyomuydu ama tedavi edilmesi gereken bişey.

4|0
    0|0
  • Bak uzuldum cok zor bı durum bılıyorum.Eczane uğra bi ara özel burun bantları var burun etrafına yapıştıryrsun biliyosundur belki çıt çıkmıyo...

Tavsiye çok kısa süreli burnunu sık bırak hızlıca

0|0
    0|0
  • Ameliyat olmasi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Annene söyle yan yatsın, sırtüstü yatarken horlama daha çok olur, umut edilir ki yan yatınca geçsin.

0|0
    0|0
  • siz de breitright burun bantları ile deliksiz geceler geçirip sabaha tersinizden uyanmaya bilirsiniz . breitright tüm bakkaliyelerde sizelere özel indirimli fiyatları ile alıcılarını bekliyor . breitright hayırlı geceler :D

0|0
    0|0
  • yok :)

0|0
    0|0
  • burun bantları var ondan kullan

0|0
    0|0
  • aynı oda da yatma sende

0|0
    0|0
  • annen 10 kilo verir ise horlaması kesilecek.

0|0
    0|0
  • annen senii ne çileyle yetiştirip büyütüü nankör olma

0|0
    0|0
  • sırtına tenis topu bağla .sırt üstü yatmasını engellersen horlama belirgin azaır

0|0
    0|0
  • il neresi

0|0
    0|0
  • Uyumamak:) şaka şaka Allah şifa versin.

0|0
    0|0
  • annen de klavye sesinden müzdariptir emin ol

0|0
    0|0
  • dönder sırt üstü yatmasın.

0|0
    0|0
  • bu bır rahatsızlıkta olabılır ama

0|0
    0|0
  • Çok çalışıyorsa yorgunluktan horluyor..

0|0
    0|0
  • Zayıflaması lazııım...

0|0
    0|0
  • Burnuna biraz kağıt koy horlarken ıslık çıkar melodi olur.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sdfghjklhf son güncelleme iyimiş.

1|0
    0|0
  • senin annen horluyor benim esim , traktörü calistirdi rampa cikiyor mübarek :)

3|2
    0|0
  • burun açıcı al

0|0
    0|0
  • annen çalışıyormu

0|0
    0|0
  • Annemle babam kükrüyor mübarek son ses müzik dinliyorum kulaklıkta.

1|0
    0|0
  • breathe right hiç bir işe yaramıyo burna yapışmıyo bile :) sorunu yastık olabilir

0|0
    0|0
  • ben en yakın arkadaşımla uyurken horladıysa ertesi sabah döverdim gece ise horlamamaya dikkat ederdi ama sende işe yaramaz

0|0
    0|0
  • allah kahretsin ki bu problemi bende yaşıyorum.. acaip horluyo annem dürtüyorum uyanıyo sağa sola dönüyo 20 saniye geçmeden gene aynı şeyleri yaşıyorum. malesef çözümü ameliyatmış başkada çözümü yokmuş

0|0
    0|0
  • çaresi varsa banada söyleyin içerde horlamasını tanımlıyamıcağım bi şekilde horlayan ananem vardaaa!

0|0
    0|0
  • terapi

0|0
    0|0
  • kafasina torba gecir.

0|0
    0|0
  • Pamuk tıka kulaklarına :)

0|0
    0|0
  • horlamasıyla melodi kur kafanda

0|0
    0|0
  • Kadıncağız senin kahrını bebekken yıl boyunca çekmiş 1 gecemi zor geldi?!

0|0
    0|0
Yükleniyor...