Tatlı yenildiğinde dişlerde acı sızı duyulmasının nedeni nedir?

tatlı yenıldıgınde dıslerde acı duyulmasının nedenı nedır? Sadece tatlı cıkolata baklava vb seyler yedıgımde acı duyuyorum dıger yedıklerımde bırsorun olmuyor yada fırcalarken falan sorun degıl tek tatlıda sorundur

Güncellemeler:
dısımı oyuyolar gıbı oluyor tam acıklaması bu dıs helımı falan varsa yardım etsın

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dişin sorunludur sağlam olsa etkilemez doktora görün..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tatlı zaten dişlere zararlıdır ama dişleri sağlıklı olan insana bişey yapmaz sen de öyle oluyorsa yüksek ihtimal dişlerinde sorun var.vakit geciktirmeden bir hekime görün derim

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bendede var,şöyle dimi sanki dişini oyuyolar? bende doktora gidicem iyiki bu soruyu sormuşsun belki bilenler yardımcı olurlar...

0|0
    0|0
  • en önce google yazacaksın. Sonra doktora gideceksin. Burda kimse sana tam doğru bilgi veremez.

0|0
    0|0
  • benim olmuyor hiç öyle . senin işlerin herhalde hassas oldugundan olabilr

0|0
    0|0
  • Göründüğü kadar tatlı değilmiş demekki.

0|0
    0|0
  • dişçiye gitmeyi düşünmedinde burdan fikirmi alıyon tuhafsın beeeeeeeee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çürük habercisidir. eğer görünürde bir çürük yoksa mineni aşındırmaya başlamışlardır. bir doktora git mutlaka eğer çürük görmüyorsan eğer dolgu yapmazlar ama iyi birine git farklı bir sistem var diş çürümelerine karşı uygulanabilir.

0|0
    0|0
    • nasıl bır sıstem kıme gıdeyım mesela nereye gıdeyım?

• bilmem ben antalyadayım. hani donanımlı,son teknoloji takılan iyi bir yere git demek istedim. benim kardeşim asit ağızmış mesela koruma için bişiler yapmışlardı,daha az çürümesi için yada hasar görmemesi için.

• çürük vardır.benimde tatlı yiyince ağrıyor gerçi gittim.benim kanal tedavisi yaptılar hala ağrıyor bidaha gitcem nedir sorun anlamadım

0|0
    0|0
  • dıslerını sık sık fırcalamadıgından... fırcalarken dıs arkalarınıda fırcalaman gerek..

0|0
    0|0
Yükleniyor...