Yaptığınız herhangi bir işi beğenmeyen insanlara karşı tepkiniz ne oluyor?

yaptığınız herhangi bi işi beğenmeyen insanlara gösterdiğiniz tepki ne oluyor?mesela işyerinde beğenmediler çok uğraştınız emek verdiniz ama yine de beğenmediler

ya da günlük hayatta mesela bi çiçek büyüttünüz kimse beğenmedi

ya da aklınıza gelebilcek her alanda her daldaki tüm işlerde beğenmeyenlere tepkiniz nedir?

0|0
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• İş konusunda çok ciddiyimdir, inanılmaz titiz çalışırım. Hayatta hiç pardon demeyeceğim gibi çalıştım, on kere kontrol ederim işimi teslim etmeden. Benle çalışan herkeste bunu çok iyi bilir, bu yüzden benimle çalışan çok kişi vardır. Bir işi için olmaz dersem, cumhurbaşkanı talimat verse olmazdır, zaten o talimatla olabilecekse ben ona ulaşabilmeliyim diye bakarım. Olur deyip aldığım her işi de mutlaka sonlandırırım.

Şimdi durum böyle iken, yaptığım bir işte bir beğenilmezlik ya da hoşnutsuzluk olursa, sadece yaptığım masrafı keser, aldığım tüm avansı iade eder, arkama bakmadan çeker giderim, terk ederim orayı :)) Bir daha kolay kolayda benle iş yapamazlar :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• "Buyur sen daha iyisini yap da görelim Allah'ın müşkülpesenti" derim geçerim. :))

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım. Nasıl daha iyi yapabilirim onu sorarım ve sunduğu fikirler aklıma yatarsa denemeye çalışırım. Fakat her yaptığım işte bir kusur arıyorsa takıntısı vardır diyerek sadece dinlerim, uygulamam.

0|0
    0|0
  • Yaptığın işi önce sen beyeneceksin derler ustalar ben çocukken nasıl olmuş derdim ustama önce sen beyeneceksin sonra soracaksın eksiklerini göstereceğim derdi yani senin beyendiğin bir işi başkası beyensin yada beyenmesin umursama. Eğer o işin ehli değilde fikrini söylüyorsa umursama ehilse dikkate al. Bazıları sırf kınkançlığından beyenmedim diyor umursama.

0|0
    0|0
  • bazıları kıskançlıktan o işi öyle yapmaya özendiğinden de beğenmedim der haberin olsun kardeşim

1|0
    0|0
  • Benden daha iyisini yapabiliosa yapsın by mükemmel ;)

0|0
    0|0
  • Al kendin yap. Daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu.

0|0
    0|0
  • "s.ttir git kendin din yap la" diyorum ...

0|0
    0|0
  • o anki psikolojıma bağlı,ama genelde takmam kafama

0|0
    0|0
  • daha iyisini sen yap!

0|0
    0|0
  • bir kaç kişiye sorarım genel olarak görüş neyse o kararımı belirler.

0|0
    0|0
  • öncelikle sen şu mükemmeliyetçiliğinden vazgeç artık.yaptığın her neyse nekadar emek verirsen ver insanlar beğenmek zorunda değil.ama saygı duymak zorunda!beğenmedim demesini önemseme ama yaptığınla dalga geçmelerine de izin verme...

0|0
    0|0
  • Daha iyisini yapcaksan buyur, engel olmayalım .

( Sokucam bunun da böyle tavrına ama aaa ) .

0|0
    0|0
  • Yaptığım işi beğenmeyene tornavidayı uzatıp 'al sen yap' diyorum öyle kalıyorlar.

0|1
    0|0
  • Umursamam daha iyisini yapmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • En baışını okudum sadece hemen cevabı yazdım :)

"Sen ne anlarsın zaten bence gayet güzel" derim :)

0|0
    0|0
  • Tepki vermem ama diğer iştede asla özenmem yapmak istediğim gibi yaparım

0|0
    0|0
  • Al kendin yap derim...

0|0
    0|0
  • benim için kimsenin ne düşündüğü pek önemli değil bana göre güzel olan herşey güzeldir

0|0
    0|0
  • çokta tınnnn derim

0|0
    0|0
  • beğenmediği yönünü düşünür onun baktığı gibi bakarım bir sonraki yaptığımda daha iyi yapabilmek için

0|0
    0|0
  • çok biliyoduysan gel sen yap diyorum

0|0
    0|0
  • beğenmek zorunda değil. umursamam, üzülmem...

0|0
    0|0
  • Marifet iltifata tabidir...

0|0
    0|0
  • daha iyisini yapta öğreneyim derim

0|0
    0|0
  • al daha iyisini yap ozmn cinsel organım!

0|0
    0|0
  • Herkes yaptığım her işi beğenmek zorunda değil.O senin görüşün evlat der geçerim.

0|0
    0|0
  • Once normal olarak biraz kiziyorum sonra ozellikle iste sozune guvendigim yani cekememezlik ya da herseyde arkadasinin yaninda yer alma tutumlari olmadigini bildigim tecrubeli bir iki kisiden feedback alirim sonra da uzerinde dusunurum. Ozellikle begenmeyenler cok ise insan bir yerlerde mutlaka hata yapmistir, ok emek verdiniz ama en yalin durumda belki zamanlamasi iyi degil de yaptiginiz calismanin her sey olabilir, inceleyerek root cause bulmaya calisirim. Elbette bir muddet sonra bu begenilmeme durumu cok sik olmuyor, biraz tecrube ile neyin ne zaman nassil tepki alacagini insan kestirebiliyor

0|0
    0|0
  • Ordan öteceğine horoz gibi buyur gel sen yap.

0|0
    0|0
  • Babam aklıma geliyor.

"Ne yapıyorsan yap en iyisini yap." ve "Hayatta kimse sana ne yapacağını söylemesin. Sen onu önceden gör ve yap."

Bu yüzden Türk gibi başlayıp Alman gibi bitiriyorum. Analitik düşünmek lazım.

0|0
    0|1
    • bılmedıgın ısse onceden nerden gorup de yapacaksın?turk gıbı baslayıp alman gıbı bıtırmek ne demek ?

• Deney yaparken oradaki herkes olumsuz sonuca hazırdır zaten. Olmadı mı oldu. Labaratuarda deney yaparken yangın çıktı oradaki herkesin suçu. İçeride elini yıkayan adamın da suçu. Ekipsin çünkü.

Devlette yeni işe girdiysen işini iyi yapsan da kimse beğenmez merak etme. =)

Neyse senin bana alışman uzun süreceğe benziyor. Boşver sen diğer üyelerle ilgilen annem.

• alısmıcak ne var ne guzel konusyıurz ıste

Kızlar Ne Diyor 14

• Her zaman baskalarinin begenmesi onemli degil, kisinin kendi begenisi onemlidir . Tabii iste mesela boyle olursa elimden gelenin daha fazlasini yapmaya cabalardim ...

0|0
    0|0
  • Bütün yaptigim isleri cok güzel ve cok iyi yaptigimi düsünüyorum, eger ki herzamanki gibi gzl veya iyi yaptiysam isimi ve begenmeyen varsa, COK BILIYORSAN KENDIN YAP da senin yaptigina yorum yapayim derim. Ve birisi yaptigim birsey begenmiyorsa ona daha yardim etmem, onun icin birdaha birsey yapmam :D

0|0
    0|0
  • senin beğenmediğin her iş güzel oluyor.. Teşekkür ederim demekki güzel bir işe imza atmışım

1|0
    0|0
  • Benden daha iyisini yapmasını söylerim..

0|0
    0|0
    • kıskançlık zor iş tabi prenses nur.kıskanç insan herşeyden önce kendi hased denizinde boğulur bu arada eski pro resmi daha iyiydi ya bu ne

• anladım.bu resmi niye koyduğunuda anladım :)

• Beğenmediğini nasıl belli ettiğine bağlı o. Bazen derin bi nefes alırsın sakin olmak için. Bazen de e sen yap o zaman dersin. Üsluba bağlı bence.

0|0
    0|0
  • fix cevap: çok biliyorsan kendin yap :D

0|0
    0|0
  • eğer o konuda donanımlı ve daha iyisini görmüş biriyse saygı duyarım ama sırf gıcıklığına beğenmiyorsa umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • benim adim hıdır elimden gelen budur ! olurdu ;)

0|0
    0|0
  • "Peki o zaman, sana kolay gelsin" der, cekilirim.

0|0
    0|0
  • umursamıyorum artık gerçekten

0|0
    0|0
  • kimse beğenmek zorunda değil ama emeğime karşılık teşekkür etmesini bilmeli

0|0
    0|0
  • kaldır kıcınıda ıyısı yapta görelım derım ve onunla öyle ınatlasır zıtlasırımkı bıktırırım

0|0
    0|0
  • Al kendin yap derim

0|0
    0|0
  • Umrumda olmadıkları için tepki/etki olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...