Kas yakimini en aza indiren koşu nasıl olmalıdır?

Spor salonlarında kilo vermeden kas yapıp sonra kaslar gözükmüyor diye yağ yakımıyla uğraşanlar icin kas yakimi minimum koşu saati ve şekli nasıldır?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyi beslenirken sikintinolmaz

0|0
    0|0
    • Bundan şüphem yokta biraz acsak ne zaman mesela kosudan sonrami etimi yiyim sonrami saat kac gibi koşayım

• Şimdi bende çok bilgili değilim ama bildiğim. kadarıyla spor öncesinde iki saat karbonhidrat yüklemesi yapmalısın bu bulgur olur princ okur bu tur spor biter bitmez 1 saat içerisinde vücuduna protein almalısın yoksa hazır rezervleri yer bunu yapan kişiler protein tozu kullanıyor ama sen iki tame. küçük çikolatalı sütte tercih edebilirsin. Ardında da evine gidip bol proteinli bir yemek yiyebilirsin tavuk olur balık olur kırmızı et olur vs sabah alsam da tabi önemli ve kadarını dinlendirerek çalışmalısın bir gün ağırlık bir gün dinlenme şeklinde

• o şekilde yapıyorum zaten bu dediklerine koşu ekleyeceğim sadece

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kosudan sonra direk protein al sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • Ağırlık antrenmanını yaptıktan sonra 20-25 dakikalık koşu yağdan yakmanı sağlayacaktır

0|0
    0|0
    • Teşekkürler o zaman salondan cikinca kosayim kosu bittikten sonra etimi sütümü alayim

• Salondan çıkınca koşma salonda agırlık antrenmanın bittikten sonra koşu bandını dik olacak şekilde 20 dakika koş

• salonda kardiyo yapmayı sevmiyorum dışarda koşmak daha iyi koşu bandı falan sevmiyorum ya

• ağırlık antremnından sonra max. 30 dk

0|0
    0|0
    • ağırlık antrenmanları bir gün yapıp bir gün yapmıyorum yapadigim gunler kosamazmiyum

• koş tabi. ama kas kaybını önlemek için protein ve karbonhidrat alımını iyi sağlaman lazım

Yükleniyor...