UEFA ülke puanlarında kategori atlar mıyız?

maçların sonunda Beşiktaş 200 Trabzonspor ise 100 puan kazandırdı. şu anda 30950 puanla Yunanistan ın arkasında Danimarka'nın önünde 11.sıradayız. kategori atlamak için 8.sıradaki Ukrayna yı yakalamamız gerek. bunun için de gruplardan en az bir takımın çıkması lazım. Ne diyorsunuz bu sene için?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• bizden bu kafayla bi cacık olmaz... isim transfer edip sonra çakılıyoruz... transfer ve ekonomi politikamız zayıf... iç çamaşır değiştiriyor gibi teknik direktör değiştiriyoruz... keşke bi türk takımı şampiyonlar ligi kupasını diğeri de UEFA kupasını kaldırsa süper kupasını izlesek... tamam gelişiyoruz ama şimdiye kadar zaten bişeyler yapmalıydık... beni heyecanlandıran ta 11 sene öncesi GS nin UEFA kupasını kaldırması (Fenerbahçeli olmama rağmen) süper kupasını kaldırması... bir de FB nin kıran kırana şampiyonlar liginde çeyrek final oynaması... 80 milyonluk nüfusu olan bi ülke fransa kadar bile olamadık futbolda...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beşiktaş yüzümüzü güldürecek ülke puanımız da yükselecek buna inanıyorum...)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok önemli ve ehemmiyetli bir olaya deyinmişsiniz. Bence bu konu memleketin en önemli ve hassas meselesidir bugüne bugün. Bunu meseleyi çözdüğümüz anda başka hiçbir sorunumuz kalmayacaktır eminim ki. Ne işsizlik, ne açlık, ne ekonomi, ne pkk, ne suriye ile savaş, ne ülkenin bölünmesi, ne topraklarımızın satılması... Hepsi çözülür... Tüm yapmamız UEFA da güzel bir derece almak...

Bazı gerizekalılar futbolu, insanları siyasetten, ülke sorunlarından alıkoymak, insanların sinirlerini alarak haksızlıklara boyun eymesini sağlamak amacı ile kullanıldığını falan düşünüyor. Hiç anlamıyorum. Yok neymiş efendim önemli maçların olduğu gün meclisten toprak satışına izin veren kanun geçirmişler falan. Yok bilmemne yasasını da araya sokmuşlar GS:FB maçında... Öyle yapınca kimse farkına varmazmış, herkes derbi maçla ilgilenirmişmiş... İnsanlar beynini kullanmayı unuturmuş falan... Niye böyle düşünüyorlar ki? Bak işte ne güzel hesap yapıyoruz. Şimdi beşiktaşın puanı trabzonun 2 katı olduğuna göre aslında danimarkayı da solladığımıza göre bi ukraynayı yakalarsak tamamdır bu iş. Bu sene kesin şampiyon olacığız. Tüm sorunları da çözmüş olacağız. Artık 7-8000TL maaşla işe başlar işsizler, kişi başına düşen milli gelirimiz de 100 bin dolar olur! Ah bi şu kupayı alsak hayırlısıyla...

0|0
    0|1
  • Beşiktaş dışında ülke puanını yükseltebilecek bir takım göremiyorum ben şuan için..

zaten Beşiktaş gruplardan çıkar Allahın izniyle...

bebe gibi kaliteli bir oyuncu transfer edebilirsek çeyrek final oynarız diye düşünüyorum uefada..

bursa anderlechti geçemez büyük olasılıkla..

trabzonunda şansı atletic bilbaoya karşı yüzde 50.

gönül isterki tüm takımlarımız başarılı olsun.

uefada ukraynayı yakalarmıyız,onuda ilerleyen zamanlarda görücez

0|1
    0|0
  • sanmıyrm türkiye deki futbol anlayış ile avrupadaki futbol anlayışı çok farklı bakın şöle temsilclermzin elendği takımlara avrupanın ikinci takımları yanii biz bunlara elenyrsak nasıl olucakta diğer tkaımlrla baş edicez !

0|0
    0|0
  • Abicim bizim takimlardan bi halt olmaz yine mart ayini gormeden avrupada kimse kalmayacak bizim bir ilimiz kadar gelmeyen yunanistan bile bizi gecmisse olelim daha iyi

0|0
    0|0
  • malesef

0|0
    0|0
  • malesef yerımızde saysak ona da sukur...ukrayna ensemızde emın deılım ama.

0|0
    0|0
  • Ukrayna geçti bile bizi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...