Yeni tanıştığınız bayanlar borç istedi mi hiç?

benim bir tesadüf sonucu tanışıp arkadaş olduğum onların tabiriyle dostluk kurmaya çalıştığım bayanlar genelde benden 50-100-200 gibi rakamlar borç isterler ve başlamayan dostlukta bitmiş olur sizde yaşadınızmı?yeni tanıştığı bir erkekten para istemek bence ayıp garibime gidiyor ama en son tanıştığım 2 ay süren arkadaşlığımda paradan bitti bide demezmi ailemin haberi yok 1 haftada halledicem,iş yok güç yok nerden halledicen diyemiyorum bu aralar mümkün değil babama araba aldım diyorum,birine maaş günüm değil demiştim 20 gün habire istedi inatçıydı ama sökmedi:))üzülüyorum alamayacağını bildikleri haldemi isterler yoksa umutları varmıdır?birileride 850 tl lik uçak biletini kredi karttan çektirelim ay sonunda verriz felan?ben salağamı benziyom anlamadım

Güncellemeler:
ben soru sordum öneri istemedim,öneri verenlerin önerisine ihtiyacım yok sadece bayanlara dank etsin birinden bişey isterken ne düşünüldüğünü,beni bilen bilir neye benzerim naparım:)))

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• alnında enayimi yazıyo yoksa

0|0
    0|0
    • bende yazmıyorda onlara kaşar diyorum ben:)

• aç kalsam bi lokma ekmek istemem:) iyi geceler

• diğer kısma girsene öldüm biri avea lira istemiş cevaplara bi bak uyumadan:))))))))))iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi etmişsin böyle sömürenleri sevmiyorum.Ya gerçekten samimisindir her şeyini bilirsin ama böyle para istemek olmuyor niye senden istiyorlar o da var.

0|0
    0|0
    • yada isteyenler benimi buluyor,ama ortak arkadaşımız olan birileri vardı ondanda istemişlerdi komik bir durum,birinede vermedim vermemde

• herkese mali durumunu anlatma para biriktirdiğini bile vs. bu tarz şeyler bazıları eli bol insan görünce isteyip duruyor hayır demeyi bırakma

• mali durum anlatmakmı:)))araba bile şirket arabası bekar hayatı yaşayan biri para biriktirebilirmi kaldıki bir bayanla para muhabbeti yapıcam,sanırım audi araçla felan görüyorlar patronun aracı benim sanıyorlar 100 tl dokunmaz felan diyorlar buda olabilir basit duruma düşüyorlar nolursa olsun,10 tl yine çalışmaz:d

• nerden buluyorsun bu kadınları merak ettim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yolunacak kaz gibi mi duruyosun? Kartvizit bastır kenedene üstüne de "İsteme para veresiye, dost kalalım ölesiye," Ya da "İsteyen borç, Olsun oç" yazdır.. Yine de isterlerse ben veririm artık yapaca bişey yok

1|0
    0|0
    • valla kardeş sen biraz benziyon saçlardan,ben soru sordum öneri istemedim

• Soru olarak en son cümleni gördüm? "Ben salağa mı benziyorum." demişsin.. Cevap vereyim mi soruna şimdi

• benden borç isteyen bayanlara soramadım soru bu,beni tanımadığın için sen cevap verme,birde en dondaki soruyu gördün tebrikler:)senden istedilermi hiç onu söyle mesela

• sakın verme...

0|0
    0|0
  • uzak dur onlardan :)

0|0
    0|0
  • :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...