Son ayrılık mesajınız nasıl olurdu?

düşünün canınızdan çok sevdiginiz birisi artık sizi sevmedigini söylüyor. sizinse dermansız bir hastalıgınız var. sizi yalnız bırakıyor. ona son attıgınız mesaj son sözünüz ne olurdu?

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• dermansız bir hastalık yok ama onu çok üzdüğüm olmuştu... onu çok seviyordum ama onu çok kırmış çok yaralamıştım... çok dil döktüm laf anlatmaya çalıştım ama beni ne dinliyor ne dinlemek istiyor ne de anlıyordu... :(( sadece bi kaç günün ardından "nefes alamıyorum" dediğimde "bende" diyişi... Çok seviyormuşuz meğer dedim kendi kendime işte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• eğer senin dermansız hastalığını o kişi blior ve hala sna seni sevmediini söyleyebliorsa ondan ne hayır bekliosun ya da bilmior dielm ki sen söyledn seninle kaldı onun acıdığı için senin yanında durduğunu düşünmez misin? insanoğlu garip yaratık hergün seni seviorum dien adam gün gelir nasıl sevmez ? yani dieceim o ki peki ayrılalım yaz yoluna bak üzülmek sana yaramaz ( ben böyle yapmıştım yazan bi dostt)

1|0
    0|0
  • Tamam.

0|0
    0|0
  • Seni çok sevdim... Sen kendime erişimimdin...

0|0
    0|0
  • mesaj atmaya lüzum yok derim çünkü hasta gününde yanında olmayanın iyileştikten sonra yanında işi yok ve tek bir cümleye bile hakkı yok

0|0
    0|0
    • yani insan sevmese bile bana ihtiyacı var diye düşünür dayanır sabreder. sonrada ne hali varsa görür hastayken daha fazla üzmeye meyillenmez yani

• sevginin bi anda bitebileceğini düşünmüyorum zaten öyle bişey olduysa yavaş yavaş günden güne davranışları gösterir tabi görmek istemezseniz ayrı mesele ağlar üzülürüm inandığım için tabi hyat nasıl olsa devam edior tek çaresi olmayan ölümdür peki derim herlade sadece

0|0
    0|0
  • senin ben bippp... g.t herif. 2-3 güne zaten ölürüm azıcık gönlümü hoş etsen nolurdu bippp...

sen bu kadar bipppp...defol git hangi zilliye gideceksen ikinizi de bippp...tüm mahalle sizi bippp...

çuval çuval şap ye inşallah, öptüm bye

2|0
    0|0
  • yarım bıraktın beni... yarsız bıraktın... öksüz bıraktın bla bla:)

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey söylemezdim öldüğümde zaten bütün hayatı boyunca kendini suçlar ...

0|0
    0|0
  • seni seviyorum olurdu ve hayatta herseyın onun için iyi olmasını dilerdım içten bi şekildezaten ölüceksem neden kızzayım kı gitmesıne daha işime gelirdi

0|0
    0|0
  • Oyle bise olsa ne solerdim bilemiom..

Cunku ne solesem bos gibime gelio..

Ama sanirim kalbim once aglardi..sonra buzlardi

0|0
    0|0
  • aids'ten kurtulan ilk insan olarak gazetelere çık 1 hafta sonra öl inşallah

1|0
    0|0
  • allah seni kahretsinn

0|0
    0|0
  • karsima cikma seni allaha haval ediyorum simdi s*ktir olup gidersin derdim son sözüm bu ..

0|0
    0|0
  • Benden beter ol inşallah.

0|0
    0|0
  • Mesaj felan atmam, ne hali varsa görsün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...