Flört ederken ileriyi düşünür müsünüz?

arkadaşalar bazıları flörtü eğlence vakit geçirmek için kullanırken bazıları ileriyi düşünür. siz hangisini seçersiniz ve nedeniniz nedir...

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• tabiki ileri dönük isterim kmseyle gönül eglendirmem kmsede benimle eglendirmesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Herkese bağlanmam ama zaman geçirdiğim insanlara hemen bağlanırım,güvenirim,severim.Sanki yollarımız hiç ayrılmayacak gibi...

0|0
    0|0
  • Ileriyi düşünüyorum. Çocuğu smokin içinde falan hayal ediyorum direkt.

0|0
    0|0
  • kimseyle takılmasına cıkmam. ileriyi düsünürüm hiçbir ilişkiye bitirmek için başlamam. ne ekersen onu biçersin sonucta bugün sen takılmasına cıkarsın öbür gün seni takılmak için kullanırlar.. kimbilir

0|0
    0|0
  • tabiki ileriye dönük. bi onla bi bunla kendini kullandırmaktan başka nedir ki benim düşüncem tabiki böyle

0|0
    0|0
  • tabiki ileriye dönükk..

0|0
    0|0
  • ileriyi düşünürüm, koleksiyon yapmaya gerek olmadığı için

0|0
    0|0
  • Geleceği olmayacak bir ilişkiye başlamam.

0|0
    0|0
  • Tabi ki ileriye dönük olsun isterim

0|0
    0|0
  • ikisinide isteyemez miyiz .. ?

0|0
    0|0
  • Bazen o bazen şu.

0|0
    0|0
  • ben her zaman ileriye dönük ciddi ilişki düşünürüm

0|0
    0|0
  • İleriye dönük bu yüzden hiç erkek arkadaşım olmadı evleneceğim kişinin her konuda ilk olmasını isterim =)

0|0
    0|0
    • peki sen her konuda ilk olacak mısın?

• eder inş :D

• =)

Erkekler Ne Diyor 10

• bunca yıldır okul ile didinip durmaktan eğlenceye vakit kalmadı (= ciddi düşünmek gerekir ne biliyim evine geldiğinde mutlu bir güleryüz sıcacık bir yuva ve hayatını adayacağın bir eş bundan daha güzel ne olabilir ki bir erkek için hele bir de o evliliğin meyvesi olunca işte o aile tadından yenmez (=

0|0
    0|0
  • Ya bu yaşa bağlı eğer orta okul veya lise de flört ediyosan, flört ediyosundur. Ciddi düşünmem tabiki ama evlenmeyeceğim diye de kızla dalga geçmem. Ki zaten ben birisiyle çıkıyosam sevgilim diyosam çok seviyorumdur. Ayrıldığımda da (bunu söylemekten utanmam) ağlarımda.

0|0
    0|0
  • Benim hiç flörüm olmadı, olmamasının nedeni de, vakit geçirmek için kullanmamağım. O yüzden de yok

0|0
    0|0
  • ileriye dönük düşünürüm tabi ki.

0|0
    0|0
  • adı ustun de flört sonuc ne olcak kımse kestıremez her kez sonucun güzel olmasını ıster ama bu olmuyor ıste

0|0
    0|0
  • ruh halime bağlı olur, ama dalgasına çıkarım,tutulurum o ayrı mesele.

0|0
    0|0
    • bazıları da senin gibi düşünür salla gitsin hesabı :D

• kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • eğlence değilde tanımak güzel vakit geçirmek için.

0|0
    0|0
  • Flütmü flüt ne ararla bazarda :)

0|0
    0|0
  • ilişkinin nereye gideceğini daha başından kim bilebilirki...bırakalım neler olacağını bize zaman göstersin, zaten akside mümkün değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...